REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Anna Majczyk Zawada Neuca (Clinscience, Pratia, Hyggio)

Dołącz do grona ekspertów
Anna Majczyk Zawada Neuca (Clinscience, Pratia, Hyggio)

ekspert z zakresu HR, komunikacji i rozwoju osobistego

Menedżerka HR Neuca, odpowiedzialna za proces rekrutacji w spółkach Clinscience, Pratia i Hyggio, łącząca biznes z Ajurwedą. Ekspertka rozwoju osobistego, skupiająca się na połączeniu zdrowia ze strategiczną misją przedsiębiorstw.

Absolwentka warszawskich uczelni - Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz Szkoły Ajurwedy. Wieloletnia menedżer sprzedaży, marketingu i HR w międzynarodowych organizacjach w Polsce i zagranicą. Trener, coach i facylitator warsztatów rozwojowych, mediator, usprawniająca procesy komunikacji, konsultantka Ajurwedy.

W swojej pracy zawodowej jako menedżer HR szczególnie koncentruje się na kobietach, które w obecnych czasach znajdują się pod znaczną presją. Pomaga im znaleźć balans bez konieczności rezygnowania z rozwoju zawodowego. Kładzie nacisk na właściwe odżywianie, rytm dobowy i życie w zgodzie z naturą. Wierzy, że znany od ponad 5 tysięcy lat, najstarszy system medyczny na świecie – Ajurweda – dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, wspiera ludzkość w radzeniu sobie ze stresem i nadmiarem bodźców.

Choć mogłoby się wydawać, że do pracy w badaniach klinicznych konieczna jest wiedza biotechnologiczna, nie zawsze jest to prawda. To dziedzina, w której odnajdą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni na różnorodnych stanowiskach. O procesie rekrutacji do obszaru badań klinicznych i o różnorodności stanowisk, jakich ona dotyczy opowie ekspertka – Anna Majczyk-Zawada, HR Menager Neuca.

REKLAMA