REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
KUSEK Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe

Założycielem i prezesem Biura Rachunkowego KUSEK Sp. z o.o. jest Marta Kusek, która ma 30 letnie doświadczenie w pracy na wszystkich szczeblach zawodu księgowego.

Biuro Rachunkowego KUSEK Sp. z o.o. powstało jako firma rodzinna. Jest prowadzone i rozwijane przez Martę Kusek wraz z mężem (odpowiedzialnym za stronę informatyczną firmy) i synem. Biuro działa na rynku ogólnopolskim od ponad 10 lat.

Głównym celem działalności Biura jest kompleksowa obsługa Firm z poszanowaniem potrzeb i czasu Klienta, a także komfort wzajemnej współpracy. W szczególności Biuro świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac. Jedną ze specjalizacji jest rozliczanie firm działających w modelu dropshippingu.

Biuro Rachunkowe KUSEK Sp. z o.o. zatrudnia kompetentnych i bardzo kontaktowych Pracowników, którzy wraz z prowadzącymi nieustannie podnoszą swoją wiedzę.

Biuro jest Członkiem Krajowej Izby Biur Rachunkowych - nr członkowski 00337/KIBR i Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych - nr członkowski 233/2022. Numer Biura w Centrum Informacji Księgowej to 6312644727/22.
Biuro Rachunkowe KUSEK Sp. z o.o. otrzymało między innymi certyfikat "Firma Przyjazna Internautom”.

Dane kontaktowe:

Marta Kusek

KUSEK sp. z o.o.

ul. Aronii 3A; 44-100 Gliwice
NIP: 6312644727
tel. 601076946
e-mail: marta.kusek@kusek.com.pl
www.kusek.com.pl

www.facebook.com/brkusek

Aby prowadzić działalność gospodarczą zmuszeni jesteśmy ponosić koszty jej prowadzenia. Jednak część wydatków firmowych traktowana jest przez urzędy skarbowe jako wydatki na cele osobiste przedsiębiorcy. A wydatki na cele osobiste nie mogą być zaliczane do kosztów uzyskania przychodów.
Bardzo często trafiają do mnie osoby, najczęściej młode, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą od dropshippingu. Skuszeni zarabianiem bez wydawania własnych pieniędzy często wchodzą w prowadzenie biznesu bez zastanowienia. Nasi Klienci - Sprzedawcy często rozpoczynają od inwestycji w szkolenia. Jest ich na rynku coraz więcej. Trudno mi zweryfikować faktyczny poziom merytoryczny tych kursów więc oprę się jedynie o informacje uzyskane od Klientów naszego Biura.

REKLAMA

Od czego zależy cena usług księgowych? Co wpływa na wysokość wynagrodzenia dla księgowej, czy biura rachunkowego?
Jak wybrać dobre, kompetentne biuro rachunkowe? Jakie są najważniejsze kryteria wyboru biura rachunkowego? Wyjaśnia Marta Kusek, właścicielka biura rachunkowego, posiadająca 30-letnie doświadczenie w pracy na wszystkich szczeblach zawodu księgowego.

REKLAMA