REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

Dołącz do grona ekspertów
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

Rejestracja spółek, aktualizacja danych w KRS, porady prawne, rachunkowość, obsługa kadrowo-płacowa, doradztwo prawne i podatkowe, wirtualne biuro

Firma Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego (w skrócie Kancelaria DGP) specjalizuje się w dziedzinie rejestracji spółek. Głównie pomagamy zakładać spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, Proste Spółki Akcyjne, ale także inne podmioty prawa handlowego ( fundacje, stowarzyszenia). Oferujemy także pomoc w przeprowadzaniu procesu zmian i aktualizacji danych w spółkach.

Nasi eksperci księgowi zajmują się również obsługą księgową spółek, podatkami oraz sprawami kadrowo-płacowymi. Udzielamy porad księgowych, podatkowych oraz prawnych.

Jako oficjalny partner firmy Certum pomagamy Klientom w zakupie oraz aktywacji podpisów elektronicznych.

Posiadamy także na wynajem wirtualne biura w prestiżowej lokalizacji w Krakowie oraz Warszawie.

Swoje usługi świadczymy dla Klientów z całej Polski zarówno dla polaków, jak i obcokrajowców. Oferujemy możliwość realizacji zleceń w biurze w Krakowie lub Warszawie, bądź w sposób zdalny – przez Internet.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, poznania pełnej oferty i skorzystania z bezpłatnej wstępnej konsultacji.

Kontakt:

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15
Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok. 315

WWW: kancelaria-dgp.pl
E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon:
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Jakie skutki mają błędy i braki formalne we wnioskach do KRS?
Wysokość minimalnego wynagrodzenia (tzw. płacy minimalnej, czy najniższej krajowej) ma wpływ na wiele innych stawek i świadczeń pracowniczych. Sprawdźmy jak dwukrotna podwyżka płacy minimalnej w 2023 roku wpłynie na te stawki i świadczenia.

REKLAMA

Jakie błędy można popełnić sporządzając sprawozdanie finansowe? Jak poprawić te błędy? Jak korygować błędy w sprawozdaniu finansowym przed jego zatwierdzeniem a jak po zatwierdzeniu?
Co trzeba wiedzieć o sprzedaży udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością? W jakiej formie prawnej trzeba zawrzeć taką umowę? Jakie obowiązki wiążą się z zawarciem tej umowy? Jak wycenić udział w spółce? Co z podatkiem dochodowym w przypadku sprzedaży udziałów w spółce z o.o.?

REKLAMA