REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
WorkTrips.com

Podróże służbowe: Rezerwuj - Zarządzaj - Rozliczaj

Polska firma, która ułatwia firmom organizowanie podróży służbowych. Jest światowym pionierem obsługi wyjazdów pracowników zewnętrznych (czyli pracujących na kontraktach).

Za pomocą platformy worktrips.com mogą oni rezerwować wyjazdy w ramach przysługujących im limitów, natomiast firma otrzymuje jedną zbiorczą fakturę.

Worktrips.com zapewnia firmom dokładną kontrolę wydatków w czasie rzeczywistym. Jednocześnie podróżujący mają zapewnione przez cały czas wsparcie agentów podróży.

Jako pierwszy polska firma została w marcu 2020 r. włączona do programu akceleracyjnego SAP, światowego gigant informatycznego.

Rozwiązania WorkTrips.com mogą zredukować koszty podróży służbowych nawet o 30 proc. i zmniejszyć czas potrzebny do ich zaplanowania, organizacji i rozliczenia o 90 proc.

Więcej informacji: Worktrips.com

Pandemia oraz lockdown w ostatnich latach sprawił, że transformacja cyfrowa nie jest już wyborem, a koniecznością. By zachować konkurencyjność polskie firmy muszą dostosować się do zmian i zacząć korzystać z nowych narzędzi i rozwiązań. Jednym z nich na pewno będzie automatyzacja, która znacząco może skrócić czas, który pracownicy przeznaczają na niepotrzebnie przeciągające się zadania, np. rozliczanie podróży służbowych.

REKLAMA