REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Centrum BPO Meritoros SA

Dołącz do grona ekspertów
Centrum BPO Meritoros SA

Outsourcing procesów biznesowych

Centrum BPO Meritoros SA jest jednym z największych niezależnych polskich przedsiębiorstw, które oferuje usługi outsourcingu księgowości oraz innych procesów biznesowych.

Nasze centrum BPO, wyspecjalizowane w obsłudze średnich i dużych firm, świadczy usługi księgowe, administracji kadrowo–płacowej, analizy i optymalizacji procesów wsparcia (back–office) oraz usługi IT i transformacji cyfrowej.

Szefem zespołu BPO jest Dariusz Brzeziński, który wcześniej między innymi jako dyrektor operacyjny Capgemini, współtworzył od zera centrum usług francuskiego koncernu w Polsce.

Przygotowujemy się do debiutu na rynku NewConnect.

Kontakt:

Telefon:+48 12 423 32 99

Email: biuro@meritoros.pl

Strona: meritoros.pl

Od 2024 roku zaczęła obowiązywać unijna dyrektywa CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive). Oznacza to, że firmy już teraz muszą zacząć gromadzić dane, które będą podstawą do raportowania ESG w 2025 roku. – Nawet małe i średnie firmy z branży TSL, które są podwykonawcami dużych podmiotów muszą zacząć zbierać dane do raportowania ESG – mówi Dariusz Brzeziński, dyrektor zarządzający Centrum BPO Meritoros SA.
Usługi centrów BPO (Business Process Outsourcing) są efektywnym narzędziem dla firm. Umożliwiają redukcję kosztów i szybszy rozwój. Dlatego są popularne wśród międzynarodowych firm. Ich skala była jednak za duża dla polskich średnich i dużych firm – od niedawna powstają jednak rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

REKLAMA