reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Mariański Group
Mariański Group

Profesjonalizm & Pasja

Mariański Group to grupa nowoczesnych podmiotów prawnych, do których należą m.in. Kancelaria Prawno-Podatkowa, firma audytowa oraz outsourcing księgowości, wspierających przedsiębiorców w obszarze prawa, podatków i rachunkowości.

Założycielem i liderem grupy jest prof. dr hab. Adam Mariański, uznany i rekomendowany na rynku profesjonalnym adwokat oraz doradca podatkowy.

Zespół Kancelarii to ponad trzydziestu adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów i innych specjalistów, którzy wspierają Klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mariański Group to partner biznesowy, koncentrujący się na przewidywaniu potencjalnych konsekwencji prawnych poszczególnych działań biznesowych, wykorzystujący wszystkie dozwolone prawem możliwości w celu poprawy jakości życia swoich partnerów ze szczególnym naciskiem na poszukiwanie oszczędności i ryzyk finansowych w prowadzonych przez nich przedsięwzięciach. Niezwykle ważną częścią działalności Mariański Group jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego Klientom w bieżących działaniach oraz reprezentowanie ich podczas ewentualnych sporów.

Nasze wartości to profesjonalizm, doświadczenie oraz innowacyjne, nieszablonowe rozwiązania, przygotowywane według indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa
Ul. Tylna 4c, 90-348 Łódź
Tel. 42 207 76 76, fax 42 207 76 77
kancelaria@marianskigroup.pl

www.marianskigroup.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Integral Collections

Dział Bibby Financial Services Sp. z o.o.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama