reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria transportowa ITD-PIP

Kancelaria transportowa ITD-PIP

Kancelaria transportowa ITD-PIP

Kancelaria transportowa ITD-PIP to zespół ekspertów działających w branży transportowej od 2004 roku. Od ponad 13 lat wykwalifikowani specjaliści doradzają polskim przedsiębiorstwom w zakresie pomocy prawnej i eksperckiej tworząc szerokie portfolio produktowe i usługowe. W ofercie kancelarii transportowej znajdują się m.in. szkolenia otwarte i indywidualne, audyty dokumentacji, usługowe rozliczanie kierowców, delegowanie oraz wyliczanie płacy minimalnej w krajach Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, grupa ITD-PIP wprowadziła również na rynek szereg innowacyjnych narzędzi wspierających pracę przedsiębiorstw transportowych. Są to m.in. oprogramowanie SuperTacho służące szybkiej analizie i rozliczaniu składników wynagrodzeń i delegacji, czytnik kart i tachografów TachoDroid.

Nowością w Kancelarii Transportowej ITD-PIP jest powołanie działu prawnego oraz pojawienie się dwóch nowych usług mających na celu zapewnienie przewoźnikom komfortu w sferze działań prawnych. Wsparcie w drodze to usługa dedykowana zarówno przedsiębiorcom jak i samym kierowcom, a polega na interwencji doświadczonych radców w trakcie kontroli na drodze w krajach UE. Natomiast Wsparcie prawne pomaga polskim firmom w walce z nieuczciwymi kontrahentami, pracownikami, spedycją oraz nieuzasadnionymi karami ze strony służb.

Więcej informacji o kancelarii na www.itd-pip.pl

Informacje nt. płacy minimalnej, zgłaszania pracowników delegowanych do zagranicznych systemów identyfikacyjnych oraz aktualne stawki obowiązujące w krajach Unii Europejskiej: www.minimalna.eu

Portfolio produktowe:
SuperTacho - Szybki i intuicyjny program do prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowców, wyliczania diet, płacy minimalnej oraz delegacji www.supertacho.itd-pip.pl
TachoDroid – czytnik danych z kart kierowcy i tachografów www.tachodroid.itd-pip.pl
Ewidencja – usługowe rozliczanie czasu pracy kierowców www.ewidencja.itd-pip.pl

Kancelaria transportowa ITD-PIP
Ul. Kobierzycka 10
52-315 Wrocław

Biuro prasowe
Sandra Czerwińska

e-mail: sczerwinska@itd-pip.pl
tel.: 696-242-091

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama