REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Veeam Software

Veeam to globalny lider w zakresie inteligentnego zarządzania danymi.

Platforma Veeam Availability Platform to najbardziej kompleksowe rozwiązanie pomagające klientom w automatyzacji zarządzania danymi i zapewnieniu ich dostępności. Veeam ma ponad 330 000 klientów na całym świecie, w tym 82 proc. z listy Fortune 500 oraz 58 proc. z listy Global 2000, oraz może pochwalić się poziomem zadowolenia klientów 3,5-krotnie przewyższającym średnią branżową. Globalna sieć Veeam obejmuje tysiące aktywnych partnerów handlowych oraz Cisco, HPE, Lenovo i NetApp jako wyłącznych resellerów, a także 21 700 dostawców usług i rozwiązań chmurowych. Veeam ma siedzibę w Baar w Szwajcarii oraz oddziały w ponad 30 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.veeam.com.

W 2018 r. przetwarzanie w chmurze po raz pierwszy w swojej historii wkroczyło w fazę początku stabilizacji oczekiwań (ang. „Slope of Enlightenment”) na słynnym wykresie Gartner Hype Cycle, który przedstawia kolejne etapy dojrzewania technologii. To punkt zwrotny — chmura przestała być technologią, o której dyrektorzy oraz menedżerowie działów IT rozmawiają, ale niekoniecznie wdrażają, i stała się podstawowym „wyposażeniem” każdego przedsiębiorstwa cyfrowego.
Minął rok, odkąd 25 maja 2018 r. w UE rozpoczęto stosowanie RODO. Budziło to wiele obaw, niepewności i wątpliwości. Jakie po roku stosowania możemy wyciągnąć wnioski na temat tych przepisów?

REKLAMA

Obecnie bogactwo danych powiększa się w nieobserwowanym wcześniej tempie. Dotyczy to również środowisk przetwarzania i przechowywania informacji, które stają się coraz bardziej złożone i wieloplatformowe. Wobec tego zasoby informatyczne znajdują się w bardzo wielu miejscach, a to wiąże się z narażeniem ich na cyberataki lub – co gorsza – utratą wrażliwych informacji.
Jak inteligentnie zarządzać danymi w firmie w 2019 r.? Prezentujemy najważniejsze trendy i innowacje.

REKLAMA