reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Anna Kubicz
Anna Kubicz

Doradca podatkowy, Partner Kancelarii LTCA odpowiedzialny za Dział Cen Transferowych i Compliance

Od 2011 roku współpracuje z podmiotami zajmującymi się obsługą prawno-podatkową przedsiębiorców krajowych i zagranicznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała doradzając przy licznych transakcjach gospodarczych, przeprowadzając audyty prawne i podatkowe, sporządzając dokumentacje cen transferowych oraz uczestnicząc w procesach restrukturyzacyjnych oraz wdrażaniu procedur compliance.

W Kancelarii LTCA, Anna Kubicz koncentruje się na doradztwie z zakresu podatków dochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów związanych z rozliczeniami pomiędzy podmiotami powiązanymi, rozliczeniami wewnątrzgrupowymi, analizami benchmarkingowymi oraz compliance, w tym w szczególności w aspekcie cen transferowych.

Bezpośrednio nadzorowała ponad 150 projektów w zakresu cen transferowych, obejmujących m.in. przygotowywanie dokumentacji local file, master file, analiz benchmarkingowych, polityk cen transferowych oraz schematów rozliczeń wewnątrzgrupowych dla podmiotów z branży budowlanej i deweloperskiej, medialnej, hotelarskiej, stalowej, ubezpieczeniowej, IT, TSL, marketingowej, meblarskiej i wielu innych.

Anna Kubicz jest doświadczonym wykładowcą na szkoleniach i kursach prawnych i podatkowych w szczególności z zakresu cen transferowych oraz compliance. Dodatkowo, regularnie publikuje w prasie branżowej oraz na portalach poświęconych tematyce podatków i cen transferowych.

Obszary praktyki:
Podatek CIT
Ceny transferowe
Analizy benchmarkingowe
Wyceny transakcji
Rozliczenia wewnątrzgrupowe
Compliance
Zarządzanie ryzykiem podatkowym
Działalność szkoleniowa

Kontakt:
anna.kubicz@ltca.pl
+48 506 071 669

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Emilianowicz Kuchta Kancelaria Radców Prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama