REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
PWSK

Pomagamy firmom oraz instytucjom wprowadzać systemy do ewidencji i inwentaryzacji majątku trwałego.

Doradzamy przy doborze skutecznych sposobów oznakowania środków trwałych i wyposażenia. Rezultatem wdrożeń jest redukcja kosztów oraz nakładów pracy związanych z zarządzaniem majątkiem.

Projektujemy i wdrażamy również systemy wspomagające gospodarkę magazynową, procesy produkcyjne, ciągłość łańcucha dostaw, a także procesy identyfikacji i bezpieczeństwa w zakładach pracy. Dostarczamy oprogramowanie oraz systemy RFID, które przekrojowo usprawniają działalność firm oraz instytucji zwiększając ich konkurencyjność.

Systemy naszego autorstwa wspomagają księgowych i osoby odpowiedzialne za zarządzanie majątkiem w firmie. Ułatwiają prawidłową ewidencję, rozliczanie kosztów wydziałowych i użytkowników.

Oprogramowanie i systemy tworzymy w oparciu o realne, codzienne potrzeby współczesnych przedsiębiorstw. To właśnie temu zawdzięczamy zaufanie ponad 1000 firm, które zdecydowały się skorzystać z naszej pomocy przy unowocześnianiu wewnętrznych procesów organizacji pracy. Nasze rozwiązania trafiają do biur, urzędów, sądów, firm przemysłowych, produkcyjnych i energetycznych, placówek oświaty, kultury i ochrony zdrowia.

Najpopularniejsze produkty to system ewidencji majątku Narzędziownia i system Szybka Inwentaryzacja. Zapewniają one pełną kontrolę nad zasobami i środkami trwałymi. Wdrożenie naszych rozwiązań pozwala w pełni kontrolować posiadany sprzęt, narzędzia, wyposażenie biurowe, pojazdy i maszyny, a także inne składniki majątku. Systemy automatyzują wiele ręcznych czynności, wprowadzają elektroniczną dokumentację i dostarczają kompletną, uporządkowaną informację, która jest wiarygodną podstawą do podejmowania świadomych i optymalnych decyzji.

Sprawdź ile Twoje przedsiębiorstwo może zyskać na automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem firmowym majątkiem i aktywnością pracowników.

Zapraszamy do kontaktu:

- e-mail: biuro@pwsk.pl

- telefon: +48 32 279 17 83

Dowiedz się więcej także na stronie internetowej www.pwsk.pl

W ostatnich latach przy przeprowadzaniu inwentaryzacji coraz częściej wspomagamy się oprogramowaniem komputerowym. Programy do inwentaryzacji przyspieszają oraz upraszczają procedury związane ze spisem z natury, a na dodatek zapewniają automatycznie generowane arkusze podsumowania, na których jak na dłoni widać ewentualnie popełnione błędy. Skuteczne działanie tych programów uzależnione jest jednak przede wszystkim od przejrzystego i trwałego sposobu oznakowania całego majątku.

REKLAMA