REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
inEwi

inEwi to wygodna aplikacja do Zarządzania Czasem Pracy. Gwarantuje łatwą i precyzyjną kontrolę wszelkich aspektów ewidencji czasu pracy Twojego zespołu.

Nowoczesność, prostota użytkowania, pełna automatyzacja oraz eliminacja zbędnej papierologii sprawdziła się już w ponad 500 przedsiębiorstwach. inEwi jest narzędziem świetnie sprawdzającym się w każdych warunkach i branży. Ponad 40 000 użytkowników z różnych sektorów przemysłu, korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa wykorzystuje inEwi w swoim profesjonalnym życiu.

Rejestracja czasu pracy:

- minimalizacja kosztów wdrożenia nawet do 0 PLN; zamień w profesjonalny rejestrator czasu pracy dowolny telefon, tablet, bądź komputer,

- obsługa geolokalizacji oraz foto-rejestracji gwarantując całkowitą eliminację tzw. „przyjacielskiego odbijania”,

- rejestracja ilości oraz długości przerw, wyjść prywatnych oraz służbowych; możliwość zdefiniowania własnych statusów pracy,

- przejmij kontrolę nad nadgodzinami w Twojej firmie,

- DARMOWE powiadomienia SMS oraz mail,

- automatyczne generowanie list obecności oraz kart ewidencji czasu pracy,

- i wiele więcej!

Planowanie grafiku pracy:

- wygodne planowanie wersji roboczych i publikowanie z rozsyłaniem powiadomień dla całego zespołu,

- śledzenie pełnej historii zmian w grafikach,

- możliwość wydruku oraz eksportu do PDF i Excel,

- synchronizacja z kalendarzem Google, Outlook,

- dedykowana aplikacja pracownicza z pełnym podglądem swojego grafiku pracy,

- i wiele więcej!

Elektroniczne wnioski urlopowe (e-urlop):

- zestaw ponad 16 domyślnych typów wniosków urlopowych m.in. urlop wypoczynkowy, na żądanie, zwolnienie lekarskie oraz wolne za nadgodziny,

- możliwość zdefiniowania własnych typów wniosków,

- określanie limitów ilości dostępnych dni urlopu wypoczynkowego oraz na żądanie,

- możliwość wybrania urlopu w godzinach i dniach,

- zdefiniuj własną ścieżkę akceptacji wniosku urlopowego,

- i wiele więcej!

Zarządzanie delegacjami:

- proste tworzenie i zapraszanie pracowników do udziału w delegacji,

- szyfrowane repozytorium plików,

- dedykowany kanał na dyskusje dla uczestników delegacji.

Wszystkie dane z inEwi możesz bezpiecznie i bezproblemowo wyksportować do najpopularniejszych programów kadro-płacowych takich jak Gratyfikant GT, Comarch Optima, R2Płatnik oraz Sage Symfonia.

Zespół inEwi nieustannie pracuje nad usprawnieniem aplikacji, stale reagując na pojawiające się potrzeby klientów.

Załóż darmowe konto na https://inewi.pl

Kontakt:

inEwi Sp. z o.o.

ul. Szarotki 10

43-300 Bielsko-Biała

e-mail: biuro@inewi.pl

www: https://inewi.pl

tel: +48(33)5000064, 690015465, 794944844

Prowadzenie listy obecności pracowników to jedna z podstawowych czynności wykonywanych przez pracodawcę. W tym celu właściciel firmy tworzy odrębne działy kadrowe zajmujące się ewidencją czasu pracy lub zleca działania na zewnątrz, wynajmując firmy outsourcingowe. Niezależnie od podmiotu, który prowadzi ewidencję czasu pracy zatrudnionych, lista obecności służy do właściwego rozliczenia wielu elementów związanych z zatrudnieniem pracownika, mimo że jej forma nie jest określona przez Kodeks pracy. Jedną z kluczowych kwestii jest przechowywanie listy obecności. Sprawdź, czy pracodawca ma taki obowiązek.
Każda osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę ma prawo skorzystać z urlopu wypoczynkowego. Jest to jedno z podstawowych praw pracowniczych. Urlop służy regeneracji sił i ma na celu oderwanie pracownika od rutyny i codziennych obowiązków w pracy. Przed pójściem na nieprzerwany, płatny urlop wypoczynkowy należy jednak dopełnić kilku formalności, m.in. wypełnić wniosek urlopowy. Jak wypełnić wniosek o urlop i w jakiej formie musi zostać złożony?

REKLAMA

W wielu branżach, przy sporej liczbie zatrudnionych, działy kadrowe nie mają łatwego zadania z dokładnym obliczeniem czasu pracy zatrudnionego. Trzeba wiedzieć, że za jakiekolwiek uchybienia w tym obszarze, winę ponosi pracodawca i podlega karze grzywny nakładanej przez Państwową Inspekcję Pracy. Dlatego ewidencja czasu pracy wymaga niezwykłej precyzji. Na szczęście obecnie firmy mogą posługiwać się specjalnymi systemami RCP. Wymiar czasu pracy - sprawdź, jak obliczyć liczbę godzin pracy w miesiącu.
Każdy pracownik wraz z rozpoczęciem stosunku pracy poznaje określony czas rozpoczęcia pracy i zakończenia, czyli dobowy czas pracy. Wraz zapoznaniem się z ustalonym grafikiem podlega również określonemu trybowi pracy. Dla wielu firm, zależnie od charakteru prowadzonej działalności, jednym z najbardziej elastycznych systemów czasu pracy jest równoważny czas pracy. Sprawdź, jak przygotować grafik w systemie równoważnego czasu pracy.

REKLAMA

W obecnych czasach często można usłyszeć zdanie: “Czas to pieniądz”. Ta powszechna maksyma ma zastosowanie nie tylko w naszym życiu prywatnym, ale też w zawodowym. Pracodawca chcąc wprowadzić w życie taką zasadę, stara się ze wszystkich sił, aby jego pracownicy w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy pracowali jak najbardziej efektywnie. Dla pracodawcy każda godzina pracy pracownika np. spędzona na rozmowach przy kawie czy też przeglądaniu internetu to zmarnowany czas i wyobrażenie ogromnych strat finansowych. Czy da się skutecznie egzekwować wydajny czas pracy albo całkowicie uniknąć sytuacji, w których pracownik marnuje cenny czas? Czy jest w ogóle możliwe kontrolowanie pracownika w czasie jego godzin pracy? Sprawdź, czym jest rejestracja czasu pracy.
Mogłoby się wydawać, że spośród wszystkich próśb oraz zadań, jakie przedsiębiorca kieruje do swoich pracowników, obowiązek wykorzystania dni urlopowych jest najłatwiejszy do wyegzekwowania. Nic bardziej mylnego. Wielu pracowników trudno namówić na wzięcie wolnego, co w przypadku niewykorzystania zaległego urlopu grozi pracodawcy poważnymi konsekwencjami prawnymi. Urlop zaległy - dowiedz się, jak poinformować pracownika o obowiązku jego wykorzystania.

REKLAMA