| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Foreign Personnel Service

Foreign Personnel Service

Foreign Personnel Service

Agencja rekrutacji i zatrudnienia

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacji i zatrudnienia, która świadczy dla polskich zakładów pracy usługi obejmujące outsourcing pracy oraz dobór personalny obywateli: Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii, a także Wietnamu i Filipin.

Formy współpracy oferowane przez FPS klientom biznesowym obejmują: outsourcing pracy – usługę, w ramach której spółka rekrutuje i selekcjonuje pracowników wg. potrzeb klienta, a następnie sprowadza personel do Polski, legalizuje jego pobyt i pracę, organizuje miejsca zamieszkania, codzienny transport, a także nadzoruje pracę, wypłaca wynagrodzenia i odpowiada bezpośrednio za wszelkie kwestie kadrowe. Z kolei dobór personalny oznacza, że FPS rekrutuje pracowników o określonym profilu, a Klient sam zatrudnia kandydatów w swoim zakładzie pracy.

Wiarygodność i transparentność FPS potwierdza członkostwo w Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej (m.in. partner strategiczny kampanii społecznej „Partnerstwo i Zatrudnienie”), Izbie Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja oraz stowarzyszeniu Inicjatywa Mobilności Pracy. Spółka dokłada najwyższych starań, aby wszelkie procedury realizowane zarówno w stosunku do klientów, jak i naszego personelu były zawsze na najwyższym poziomie, w oparciu o międzynarodowe standardy HR, m.in. kodeksu postępowania Responsible Business Alliance.

Foreign Personnel Service sp. z o. o.

ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 8

90-057 Łódź

+ 48 696 666 839

office@fps-work.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Majzner

Ekspert z zakresu rachunkowości i podatków

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »