REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Foreign Personnel Service

Dołącz do grona ekspertów
Foreign Personnel Service

Agencja rekrutacji i zatrudnienia

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacji i zatrudnienia, która świadczy dla polskich zakładów pracy usługi obejmujące outsourcing pracy oraz dobór personalny obywateli: Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii, a także Wietnamu i Filipin.

Formy współpracy oferowane przez FPS klientom biznesowym obejmują: outsourcing pracy – usługę, w ramach której spółka rekrutuje i selekcjonuje pracowników wg. potrzeb klienta, a następnie sprowadza personel do Polski, legalizuje jego pobyt i pracę, organizuje miejsca zamieszkania, codzienny transport, a także nadzoruje pracę, wypłaca wynagrodzenia i odpowiada bezpośrednio za wszelkie kwestie kadrowe. Z kolei dobór personalny oznacza, że FPS rekrutuje pracowników o określonym profilu, a Klient sam zatrudnia kandydatów w swoim zakładzie pracy.

Wiarygodność i transparentność FPS potwierdza członkostwo w Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej (m.in. partner strategiczny kampanii społecznej „Partnerstwo i Zatrudnienie”), Izbie Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja oraz stowarzyszeniu Inicjatywa Mobilności Pracy. Spółka dokłada najwyższych starań, aby wszelkie procedury realizowane zarówno w stosunku do klientów, jak i naszego personelu były zawsze na najwyższym poziomie, w oparciu o międzynarodowe standardy HR, m.in. kodeksu postępowania Responsible Business Alliance.

Foreign Personnel Service sp. z o. o.

ul. Wierzbowa 21/1, 90-227 Łódź

+ 48 696 666 839

office@fps-work.pl

Testy na COVID-19 stanowią przepustkę do Polski dla Ukraińców. Czy muszą przechodzić kwarantannę? Z jakimi problemami spotykają się w Polsce w czasie pandemii? Jak pracodawcy zastępują braki kadrowe?
Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców, które weszły w życie 1 grudnia 2020 r. miały usprawnić procedurę udzielania zezwoleń na pobyt i pracę w Polsce. Czy rozwiązują one problemy występujące przy zatrudnianiu obcokrajowców? Co się zmieniło? Czy zmiany te są korzystne? Jak należy uregulować kwestię zatrudniania cudzoziemców? Co konkretnie trzeba zmienić?

REKLAMA