REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Kolmers Legal

Kancelaria prawna dla biznesu

Kolmers Legal to firma prawnicza tworzona z pasją, nieszablonowym podejściem do prowadzonych spraw i determinacją w dążeniu do celu.

Kancelaria skupia się w swojej działalności na kompleksowym doradztwie i obsłudze prawno-biznesowej podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne i consultingowe wspierające tworzenie, rozwój oraz bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstw. Koncentrujemy się m.in. na zagadnieniach związanych z prawem handlowym, prawem gospodarczym, prowadzeniu skomplikowanych sporów między wspólnikami, tworzeniu i negocjowaniu umów, a także kwestiach dotyczących własności intelektualnych oraz prawnych aspektach restrukturyzacji.

W naszym rozumieniu, specjalizacja oznacza nie tylko biegłej znajomości przepisów, komentarzy prawniczych oraz orzecznictwa sądów. Specjalizacja polega przede wszystkim na zdobywanym przez lata praktycznym doświadczeniu oraz wytworzeniu sprawdzonych mechanizmów działania i procedur, pozwalających na profesjonalne oraz sprawne reprezentowanie interesu Klienta i znajdywaniu optymalnych rozwiązań.

www: http://kolmers.pl

email: biuro@kolmers.pl

telefon: +48 22 250 08 99

Dzisiejszy wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej to niemały problem dla banków, które udzielały kredytów hipotecznych, opartych o mechanizm powiązania kredytu z kursem franka szwajcarskiego (tzw. klauzula indeksacyjna). Dla niemałej liczby kredytobiorców w Polsce orzeczenie TSUE jest ogromną szansą i nadzieją na uwolnienie się od wysokich rat kredytu hipotecznego, uzależnionych od dużo wyższego kursu franka szwajcarskiego, niż w momencie zaciągania zobowiązania. Czy i w jaki sposób orzeczenie TSUE pozwoli frankowiczom na walkę z bankową machiną?
Zabezpieczenie majątku niewypłacalnego dłużnika, wobec którego sąd upadłościowy postanowił ogłosić upadłość, jest kwestią kluczową zarówno w postępowaniu upadłościowym, jak i w postępowaniu restukturyzacyjnym. Możliwość wstrzymania toczących się egzekucji komorniczych ma ogromne znaczenie dla utrzymania majątku dłużnika, który ma stanowić masę upadłości lub bazę dla wykonywania postanowień przyszłego układu z wierzycielami. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wstrzymanie działań egzekucyjnych przeciwko dłużnikowi może stanowić również szansę na dalsze prowadzenie przedsiębiorstwa.

REKLAMA