Kategorie

EESTI CONSULTING OÜ

Dołącz do grona ekspertów
EESTI CONSULTING OÜ

Consulting, doradztwo prawno-podatkowe

EESTI CONSULTING OÜ to firma zajmująca się consultingiem oraz doradztwem prawno-podatkowym na terytorium Estonii.

Istniejemy od niecałego roku, ale mamy ponad 5 lat doświadczenia na rynku brytyjskim. Obsługujemy klientów z całego świata, a Polska stanowi 5% naszych klientów.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów, którzy nieustannie podróżują - ang. digital nomads i ich miejsce zamieszkania jest zmienne.

Cytują nas najważniejsze media , które piszą o kryptowalutach, np. portal Cointelegraph: Estonian Consulting Firm Claims It’s Harder to Get a Crypto License Following Regulation

Nasza oferta:

- Pomoc w uzyskaniu karty e-Residency celem zdalnego założenia spółki w Estonii,
- Rejestracja firm w Estonii,
- Wirtualne biuro,
- Usługi księgowe,
- Pomoc w uzyskaniu licencji rządowych - licencja na kantor kryptowalut oraz licencja na portfel kryptowalutowy,
- Doradztwo w zakresie polityki przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu - sporządzanie wewnętrznych procedur oraz Risk Assesment - usługi dedykowane start-upom działającym na rynku finansowym,
- Rejestracje znaku towarowego w Estonii oraz w UE,
- Konta bankowe w Estonii.

EESTI CONSULTING OÜ - mocne strony

1. Działalność takich firm jak nasza jest w Estonii regulowana przez prawo. Nasza firma jako jedna z niewielu firm z polskim kapitałem uzyskała licencje od Financial Intelligence Unit - figurujemy pod numerem: FIU000310

2. Mamy biuro w centrum Tallina pod adresem: Pärnu mnt 41a, Kesklinna linnaosa, Tallinn.

3. Nasi pracownicy mają szczególne kompetencje, dzięki wcześniejszej współpracy z setkami start-upów zarejestrowanych w Estonii. Taki przekrój klientów pozwala zdobyć unikalne doświadczenie.

Kontakt z firmą

contact@eesticonsulting.ee

www.eesticonsulting.ee - język angielski

www.eesticonsulting.pl - język polski

Estonia po raz piąty z rzędu zajęła pierwszą lokatę w rankingu Państw należących do OECD (Źródło: Tax Foundation). Raport ten ocenia punktowo poszczególne rodzaje podatków, m.in podatek dochodowy od osób fizycznych, prawnych, VAT oraz podatek od nieruchomości. Ten bałtycki kraj ze stolicą w Tallinnie prowadzi dzięki korzyściom podatkowym w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych. O tym dowiecie się Państwo z poniższego artykułu.
Estonia cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców, a zwłaszcza firm działających w sektorze finansowym. W tę kategorię wpisują się kantory oraz portfele kryptowalutowe.