reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Wiesław Dzikowski
Wiesław Dzikowski

Księgowy, współwłaściciel i pełniący rolę wiceprezesa w firmie BR Progres sp. z o.o. Z księgowością związany od 2003 roku.

Od 2007 związany z dużymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i obsługi podatkowej. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę w zakresie prawa bilansowego i podatkowego. W pracy spokojny i opanowany. Cechuje go rzetelności co potwierdza posiadany certyfikat audytora wewnętrznego w zakresie ISO 9001.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Biuro Rachunkowe BR Progres sp. z o.o. powstało na bazie wiedzy i doświadczeń zawodowych będących gwarancją profesjonalnej i kompetentnej obsługi księgowej. Relacje, które tworzymy z naszymi Klientami są trwałe, a przede wszystkim oparte na pełnym zaufaniu, ponieważ staramy się działać w jak najlepszym interesie Klienta.

Świadczymy usługi w zakresie:

- księgowości - profesjonalna obsługa księgowa w pełnym zakresie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności czy formę opodatkowania, począwszy od jednoosobowej działalności po spółki osobowe i spółki prawa handlowego;

- kadr i płac - pełna obsługa kadrowo-płacowa. Przygotowanie umów o pracę, zlecenia i o dzieło, naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac, rozliczenia z ZUS, pomoc przy prowadzeniu akt osobowych pracowników;

- doradztwo w zakresie rejestracji działalności oraz wyborze optymalnej formy opodatkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług na www.br-progres.pl lub do skorzystania z kontaktu z nami poprzez e-mail: biuro@br-progres.pl, dzikowski@br-progres.pl lub telefonicznie: 792-898-021.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Szymon Janiak

Inwestor, ekspert w zakresie projektowania i egzekucji strategii biznesowych oraz marketingowych dla spółek o charakterze technologicznym na arenie międzynarodowej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama