Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Meritum

Meritum jest nowoczesnym biurem rachunkowym, które zawsze stara się wyjść naprzeciw potrzebom klienta

Naszym priorytetem jest świadczenie jak najwyższej jakości usług księgowych oraz doradztwa w zakresie podatkowym i szeroko pojętych finansów.

Dbając o standard naszych usług i interesy klienta to my inicjujemy kontakt, doradzając i proponując najlepsze dostępne rozwiązania, jednocześnie pozostawiając klientowi swobodę decyzji.

Niezależnie od formy prowadzenia działalności nasze biuro księgowe oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową, której uzupełnieniem jest kompletna obsługa finansowa oraz doradztwo podatkowe.

Do dyspozycji naszych klientów stworzyliśmy trzy działy doradcze:

- księgowo-podatkowy

- kredytowy

- ubezpieczeniowy

Przez lata nabyliśmy wyspecjalizowaną wiedzę dzięki której możemy pomóc w rozwoju naszym klientom w sposób profesjonalny i rzetelny.

Strona internetowa: https://meritum.net.pl/

Rozliczanie dochodów z pracy najemnej wykonywanej za granicą może odbywać się na kilka sposobów w zależności od sytuacji, w jakich świadczona jest praca. Polski rezydent podatkowy wykonujący pracę najemną za granicą ma obowiązek złożenia deklaracji PIT-36, na której rozliczy wszystkie osiągnięte dochody, oraz ewentualnych załączników PIT-ZG, odrębnych dla każdego państwa, w którym osiągnięte były te dochody.
Płaca minimalna to prawnie ustalony najniższy dopuszczalny poziom wynagrodzenia, określający stawkę za pracę godzinową oraz stawkę za pracę w określonym wymiarze czasu - najczęściej pensja miesięczna. W Polsce minimalne wynagrodzenie ustalane jest corocznie na podstawie ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę.