REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Olesiński & Wspólnicy

Dołącz do grona ekspertów
Olesiński & Wspólnicy

Olesiński & Wspólnicy to nowoczesna polska firma doradcza, działająca od 2005 roku.

Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach prawa i podatków, jednocześnie posiadając szeroką wiedzę branżową, co daje naszym Klientom stały dostęp do doświadczonych ekspertów. Nasze działania są doceniane w rankingach krajowych i międzynarodowych – w 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni w The Legal 500 w dziedzinach Tax i Public Law, w XIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych dziennika „Rzeczpospolita” (10. miejsce w Polsce wśród firm podatkowych obsługujących najwięcej spółek giełdowych) oraz XIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Dziennika Gazety Prawnej” (13. miejsce w Polsce w kategorii firmy duże).

W ramach obsługi podatkowej doradzamy m.in. w zakresie CIT, PIT, VAT, cen transferowych, JPK, ceł i akcyzy, planowania podatkowego i kontroli podatkowych, prowadzimy podatkowe audyty wewnętrzne oraz zajmujemy się sporami podatkowymi. Współtworzymy również szereg narzędzi IT, takich jak NIPnow, analizator JPK czy MDRnow.

Do grona Klientów Olesiński & Wspólnicy należą międzynarodowe grupy kapitałowe, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych, liderzy na krajowym i europejskich rynkach w branży automotive, e-commerce, chemicznej, tekstylnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej i wielu innych.

– Jesteśmy w 4 miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice
– Mamy ponad 300 aktywnych Klientów w Polsce i na świecie
– Działamy w European Legal Network (sieć europejskich firm doradczych)
– Jesteśmy częścią grupy O&W, która oferuje usługi komplementarne do oferty Olesiński & Wspólnicy
– GOBS (księgowość, doradztwo rachunkowe), O&W Analytics (benchmarki, analizy finansowe), Saurus Grow (administracja, outsourcing)

Kontakt:
Olesiński i Wspólnicy sp. k.

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław
https://olesinski.com
https://cowprawiepiszczy.com
kontakt: Dział Marketingu & PR – marketing@olesinski.com

Firma doradcza Olesiński & Wspólnicy zaprasza na warsztaty z zakresu cen transferowych (TP) dla branży automotive. Partnerem medialnym wydarzenia jest Infor.
Zgodnie z interpretacjami indywidualnymi opublikowanymi ostatnio przez KIS, podmioty powiązane ponoszące stratę podatkową w jednym źródle przychodów mogą nadal skorzystać ze zwolnienia z obowiązku przygotowania dokumentacji cen transferowych, o ile transakcja kontrolowana z podmiotem powiązanym dotyczy innego źródła przychodu, z którego osiągnięto dochód podatkowy. Czy to oznacza zwrot organów podatkowych ku korzystniejszemu dla podatników podejściu?

REKLAMA