reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Wyoming LLC

Kancelaria Wyoming LLC

Kancelaria Wyoming LLC

Kancelaria Wyoming oferuje Państwu rejestrację spółek LLC (idealna hybryda polskiej spółki osobowej i kapitałowej) na terenie amerykańskiego stanu Wyoming. Wieloletnie doświadczenie naszych agentów rejestrowych oraz potwierdzona renoma Kancelarii dają Państwu gwarancję trafnego wyboru. Posiadamy kompleksową wiedzę i doświadczenie, których potrzebuje Państwa firma, aby sprawnie, szybko i bezpiecznie zaistnieć w obrocie gospodarczym w dowolnym kraju na świecie jako spółka z siedzibą w USA.

Nasza oferta została przygotowana głównie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy postanowili przenieść ciężar swojej działalności gospodarczej do USA uzyskując dzięki temu, wymierną optymalizację biznesową oraz korzyści handlowe. Zdajemy sobie sprawę, że biurokracja księgowo-podatkowa w Polsce oraz szereg utrudnień i obowiązków nakładanych na przedsiębiorców powoduje, że zamiast zajmować się swoją firmą, angażowani są oni w nieefektywne, kosztowne i czasochłonne procesy prawne i księgowe. Rejestracja firmy w Wyoming pozwala raz na zawsze zapomnieć o wielu tych obowiązkach i skupić się na faktycznie prowadzonym biznesie.

Wyoming to wyjątkowy stan, który pozwala na założenie i prowadzenie firmy/spółki bez ujawniania danych jej właścicieli. Kancelaria Wyoming oferuje pomoc w przeprowadzeniu takiej rejestracji, gwarantując zachowanie pełnej anonimowości udziałowców, których dane osobowe nie będą widoczne, ani ujawnione w żadnym publicznym rejestrze.

Koszt rejestracji spółki za pośrednictwem naszej Kancelarii to obecnie najtańsza oferta dostępna w Polsce. Bardzo się cieszymy, że możemy polskim przedsiębiorcom zaoferować tak konkurencyjne i przystępne ceny zapewniając jednocześnie najwyższy poziom usług i pełne bezpieczeństwo operacji.

Wiemy, że różne branże, jak również najróżniejsze sposoby i rodzaje działalności, a także różne cele biznesowe. Dla wielu działalności mamy proste, sprawdzone i uniwersalne sposoby wykorzystania zalet posiadania spółki w USA, ale są też takie branże, które mogą wymagać indywidualnego podejścia i przygotowania modelu, w którym będzie można bezpiecznie prowadzić dotychczasową działalność eliminując jednocześnie dotychczasowe niepotrzebne koszty.

Kontakt:

Kancelaria Wyoming LLC
2120 Carey Avenue
Cheyenne, WY 82001
tel. US +1 307 316 09 13
tel. PL +48 22 128 49 19
e-mail: kancelaria@wyoming.com.pl

wyoming.com.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dariusz Budnik

Radca Prawny - Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama