| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ekspert z zakresu HR

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami jest najstarszym profesjonalnym stowarzyszeniem, które od 20 lat koncentruje się na rozwoju i promocji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach działających w Polsce.

PSZK to aktywnie współpracująca sieć Członków Instytucjonalnych oraz Indywidualnych - najlepszych pracodawców, profesjonalistów i praktyków HRM. To właśnie Członkowie PSZK są inicjatorami i aktywnymi uczestnikami projektów realizowanych w ramach Stowarzyszenia.

Misją Stowarzyszenia jest działalność na rzecz rozwoju rynku pracy i edukacji. Wraz z Członkami PSZK podejmujemy inicjatywy służące promocji nowoczesnych i skutecznych rozwiązań HRM oraz zbliżaniu środowisk biznesu i edukacji – realizujemy programy edukacyjne, kampanie społeczne, badamy trendy i wyzwania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim oraz organizujemy liczne wydarzenia branżowe dla pracodawców.

Jesteśmy organizacją zaufania publicznego – pracujemy w komisjach rządowych i regionalnych oraz międzynarodowych sieciach HRM, gdzie jako partner merytoryczny bierzemy udział w różnych inicjatywach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

www.pszk.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz działa na rynku od 2004 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »