reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Anna Gąsecka
Anna Gąsecka

Adwokat


Od 2006 r. współpracuje z Kancelarią Brzezińska Narolski Mariański Adwokaci.

Anna Gąsecka specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym obsłudze prawnej przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Udziela pomocy przy opracowywaniu dokumentów niezbędnych dla świadczenia tego typu usług, w tym regulaminów i umów, uwzględniając wymogi wynikające z niedozwolonych klauzul umownych. Doradza w sporach z właścicielami i zarządcami nieruchomości, na których planowane są nowe inwestycje. Reprezentuje klientów także w postępowaniach przed UKE i UOKiK, jak również w sporach z organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.

Anna Gąsecka jest także ekspertem w zakresie prawa farmaceutycznego, prawa żywnościowego i suplementów diety. Brała udział w wielu postępowaniach toczących się przed organami inspekcji sanitarnej oraz inspekcji farmaceutycznej dotyczących wprowadzania do obrotu suplementów diety i produktów leczniczych, a także reklamy tych produktów. Reprezentowała producentów również w postępowaniach sądowo administracyjnych.

Posiada także bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, zajmuje się opracowywaniem i opiniowaniem umów dotyczących różnych sfer działalności gospodarczej, a także posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych, w tym w procesach gospodarczych.

Anna Gąsecka ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego w 2001 r. W latach 1999 – 2000 studiowała na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Utrechcie.

Współpracowała z kilkoma wiodącymi łódzkimi kancelariami adwokackimi, doskonaląc warsztat pracy zarówno w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego jak i prawa karnego.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

BlaBlaCar.pl

– wspólne przejazdy: oszczędności i ekologia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama