REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Katarzyna Budzis

Doradca finansowy

Katarzyna Budzis pracuje w branży finansowej od 2000 roku. W 2007 roku zdobyła certyfikat doradcy finansowego EFG. Obecnie zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Wydała też swoją książkę ,,Zadbani finansowo'', która jest poradnikiem zawierającym różnego rodzaju rady, które pomagają w zapanowaniu nad własnym budżetem oraz informacje jak unikać sytuacji płacenia kar, ponoszenia skutków niekorzystnych umów.

Edukowanie finansowe to swego rodzaju misja, która jest od lat w różny sposób realizowana. Pani Katarzyna prowadzi bloga, stronę na Facebooku oraz kanał na YouTube. A wszystkie informacje znaleźć można na stronie internetowej: http://katarzyna.budzis.pl

Zamieszania wokół tematu akwizycji w Funduszach Emerytalnych jest sporo. Znany jest nawet pomysł zakazu akwizycji. Skąd on pochodził? Otóż od jakiegoś czasu przy każdym kolejnym transferze okazywało się, że klienci zmieniają fundusze na gorsze.
Chyba nie jest nam już obce stwierdzenie, że ZUS ma niedobory. Co roku rząd dopłaca do ZUS miliardy złotych. Wiemy także, że ZUS ratuje się zaciągając kredyty. Co to dla nas oznacza?

REKLAMA

Z założenia kredyty nie są czymś złym, wręcz przeciwnie umożliwiają kredytobiorcy spełnienie pewnych posunięć finansowych, które bez kredytu byłyby nieosiągalne, np. kupno domu czy mieszkania, czy kredyt pod zastaw posiadanego już domu na jakieś inwestycje.
Od roku 1999 mamy zreformowany system emerytalny składający się z 3 filarów : I filar to ZUS , II filar to OFE a III filar to dobrowolne gromadzenie środków własnych na cel przyszłej emerytury.

REKLAMA