| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Anna Kopciowska
Anna Kopciowska

Coach, Trener Biznesu, Rozwoju Osobistego i Motywacji


Autorka jest niezwykle doświadczonym i dynamicznym liderem, właścicielką Firmy Szkoleniowej K2, wyłącznym przedstawicielem na Polskę i Ukrainę Personality Resources International Identity Mapping TM (USA / CANADA) – najnowsze narzędzie w zarządzaniu zasobami ludzkimi – AUDYT TALENTÓW – jak zdobyć i zatrzymać najlepszych,  trenerem biznesu, rozwoju osobistego i motywacji,  coachem, konsultantką i doradcą Success Insights,  autorką programów szkoleniowych z zakresu uczenia kompetencji miękkich takich jak motywacji, osobistej efektywność, przywództwa, autoprezentacji, kreatywności pracownika w organizacji, komunikacji w biznesie, nowoczesnej psychologii sprzedaży.

 

Szkoli rocznie ponad 3000 osób w tym managerów średniego i wysokiego szczebla  w dużych i średnich firmach w Polsce. Sposób prowadzenia szkoleń ujawnia rzadko spotykaną umiejętność i talent pobudzania uczestników do zastosowania poznanych technik bezzwłocznie w życiu prywatnym i zawodowym. Z branżą szkoleniową związana ściśle od 2005r. - jako trener motywacyjny i trener sprzedaży zdobywała naukę i doświadczenie u jednego z najsłynniejszych  ekspertów biznesu na świecie  -  Briana Tracy, światowej klasy eksperta sprzedaży. Jest absolwentką prestiżowego programu Brian Tracy International  – Advence Mentoring Program.  

 

Jako lider w niezwykły sposób inspiruje pracowników do kreatywnego działania. Życie traktuje jak wartość a zmiany, które zachodzą w innych za jej przyczyną dają jej głęboką satysfakcję i niebywałą radość. Robi więcej niż musi. Skupia się na powodach, dla których to robi i zawsze szuka twórczych sposobów dojścia do wyznaczonego celu. Osoba o wysokich umiejętnościach motywacyjnych, potrafiąca zarazić optymizmem każdego.  

 

 

 www.yourpersonalcoach.com.pl  e-mail: a.kopciowska1@wp.pl tel. 00 48 669 326 396

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Mariański Group

Profesjonalizm & Pasja

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »