REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Integral Collections

Dołącz do grona ekspertów
Integral Collections

Dział Bibby Financial Services Sp. z o.o.

Integral Collections to wyspecjalizowany w zarządzaniu i egzekwowaniu wierzytelności wymagalnych Dział Restrukturyzacji i Windykacji Bibby Financial Services Sp. z o.o. będącej częścią ogólnoświatowej grupy o ponad 200 letniej tradycji - Bibby Line Group . Dzięki oddziałowej strukturze oraz bogatemu doświadczeniu w zarządzaniu i finansowaniu wierzytelności jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdej przeterminowanej wierzytelności.

Nasz zespół tworzą wiarygodni i wykwalifikowani ludzie nastawieni w swoim działaniu na efekt. Doświadczeni windykatorzy bezpośredni, specjaliści z zakresu finansów i prawa wyposażeni w nowoczesne narzędzia informatyczne gwarantują wysoką skuteczność oraz najwyższy poziom świadczonych usług."

Integral Collections – Dział Restrukturyzacji i Windykacji Bibby Financial Services Sp. z o.o.
ul. Wołoska 9A, 02-583 Warszawa
tel: +48 22 545 61 00,
fax: +48 22 545 61 01
www.integralcollections.pl

Bezpłatna infolinia: 0 800 700 450
 

Przedsiębiorcy posiadający nieściągalne należności często planują ich zbycie. Szybka sprzedaż swoich wierzytelności jest czasem korzystniejsza od długotrwałej windykacji. Myśląc o sprzedaży wierzytelności warto też, oprócz znalezienia kupca, dokonać analizy skutków podatkowych tej transakcji.
Jednym z najlepszych sposobów uniknięcia kłopotów przy transakcjach handlowych jest zawarcie umowy z wiarygodnym, sprawdzonym, wypłacalnym partnerem. Jednak nie zawsze jest to możliwe, a nawet sprawdzony kontrahent może popaść w kłopoty. Podpowiadamy zatem jakie prawne zabezpieczenia transakcji mogą okazać się najbardziej skuteczne przy dochodzeniu naszych ewentualnych roszczeń.

REKLAMA