REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

tanie-ubezpieczenie.eu

Dołącz do grona ekspertów
tanie-ubezpieczenie.eu

Porównywarka ubezpieczeń


Nasza firma powstała w 1996 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głównie pośrednictwem kredytowym, oraz pośrednictwem ubezpieczeniowym jednak reprezentując tylko jedno Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Na początku 2009 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę ubezpieczeniową w wyniku czego obecnie oferujemy ubezpieczenia 15 Towarzystw Ubezpieczeniowych, wszystkie ubezpieczenia są dostępne on-line, a także w naszych biurach.
 


Dane kontaktowe:

 


Adres korespondencyjny: ul. Warszawska 22, 62-800 Kalisz
Telefon kontaktowy: +48625908096 Kom: +48792689666
 


Adres e-mail: firmamadmaj@tanie-ubezpieczenie.eu
 


Adres www: www.tanie-ubezpieczenie.eu
 

Wiele firm narzeka na wydłużone okresy oczekiwania na wypłatę odszkodowania. Wbrew pozorom można jednak uniknąć i uzyskać pieniądze szybko i sprawnie. Wystarczy trzymać się prostych zasad, którym ten artykuł będzie poświęcony.
W Polsce, jak i w większości innych krajów ubezpieczenie OC jest jednym z komunikacyjnych ubezpieczeń obowiązkowych – według ustawy o działalności ubezpieczeniowej, każdy posiadacz pojazdu podlegającego rejestracji, musi posiadać polisę OC. Kilka rzeczy, które o tym ubezpieczeniu warto wiedzieć, znajdziecie poniżej.

REKLAMA

Wiele firm nie wie jak podejść do ubezpieczeń komunikacyjnych. Postaram się oczywiście rozjaśnić ten temat. Kieruje artykuł dla każdego zainteresowanego tematem ubezpieczeń, ale zwłaszcza do młodych przedsiębiorców, którzy po raz pierwszy muszą zdecydować się na konkretne ubezpieczenie.
Jednym z typów ubezpieczenia komunikacyjnego jest AC. W odróżnieniu od OC nie jest obowiązkowe, stąd też mniejsza jego popularność. Co można dzięki niemu zyskać, a co stracić?

REKLAMA