| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Röben
Röben

Jeden z czołowych producentów ceramiki budowlanej, w tym dachówek, cegieł i płytek klinkierowych.

Firma Röben ma ponad 150 lat doświadczenia w produkcji ceramiki budowlanej. Kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych dostarcza przeszło 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Na polskim rynku firma działa od 1994 roku. Jej siedziba i trzy fabryki znajdują się w Środzie Śląskiej, ale produkty marki Röben docierają do odbiorców w całej Polsce i zagranicą. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę inwestycjom, Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej.

W ofercie firmy znajdują się dachówki ceramiczne oraz cegły i płytki klinkierowe, a także poryzowane pustaki ceramiczne, płytki posadzkowe, klinkierowe cegły brukowe, akcesoria wykończeniowe do dachów i elewacji oraz gotowe elementy budowlane, takie jak systemy schodowe. Wiele prestiżowych i unikalnych projektów jest realizowanych przy wykorzystaniu ceramicznych materiałów budowlanych Röben, w tym obiekty użyteczności publicznej, galerie handlowe, architektura przemysłowa, restauracja obiektów zabytkowych, zagospodarowanie przestrzeni miejskiej oraz osiedla mieszkaniowe w największych miastach Polski. Inwestorzy wybierają produkty marki Röben m.in. ze względu na ich wysoką jakość, różnorodność wzorów i bogatą kolorystykę.

Strona internetowa firmy: www.roben.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Kaszuba

Specjalizuję się w procesie cywilnym prowadząc w szczególności liczne sprawy z zakresu odszkodowań, prawa upadłościowego, prawa pracy oraz sprawy gospodarcze. Jestem też autorem bloga o upadłości konsumenckiej. Z powodzeniem prowadzę również sprawy karne – zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych, reprezentując interesy klientów w sprawach o dużym ciężarze gatunkowym, m. in w sprawach o zabójstwo.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »