reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Piotr Wasilewski
Piotr Wasilewski

Aplikant adwokacki w Izbie Warszawskiej. Absolwent Wydziału Prawa EWSPiA w Warszawie, uczelni afiliowanej przy instytucie nauk prawnych Polskiej Akademii Nauk utworzonej we współpracy ze Zrzeszeniem Prawników Polskich oraz Międzynarodowym Instytutem Rozwoju Prawa w Rzymie.


Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pracując jako prawnik w Departamencie Prawnym Banku PKO BP S.A.,  gdzie zajmował się problematyką związaną z prawem bankowym. Podczas pracy zawodowej zdobył również doświadczenie w zakresie przeprowadzania audytów prawnych spółek kapitałowych – due diligence, sporządzanych na zlecenie firm typu venture capital, private equity. W ostatnim czasie na stałe współpracował z Kancelarią Radców Prawnych Jakubisiak i Pałtynowicz S.C. gdzie zajmował się bieżącą obsługą spółek kapitałowych w tym wiodących towarzystw ubezpieczeniowych.

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, bankowego, handlowego.  Obecnie jest wspólnikiem Kancelarii Prawnej Wasilewski, Targowska, Zygmunt S.c.".

Poza doświadczeniem prawniczym posiada również doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarskiej i medialnej. Był m. in. korespondentem Europejskiego Przeglądu Prawa z instytucji europejskich w Brukseli. Współpracował również z wydawnictwem Axel Springer Polska.
Biegle włada językiem angielskim i francuskim.
www.wtzkancelaria.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Aleksandra Chołub

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Chołub

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama