| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Biuro rachunkowe AGbiuro Adam Giedrojć

Biuro rachunkowe AGbiuro Adam Giedrojć

Biuro rachunkowe AGbiuro Adam Giedrojć

Nowoczesne biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą małych i dużych firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych i większych firm oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i obsługi kadrowo-płacowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz spółek handlowych. Służymy także pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

Wszystkie usługi świadczymy z dołożeniem należytej staranności oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym, możecie Państwo skupić się na prowadzeniu Firmy a obsługę księgową pozostawić nam.

W celu prawidłowej realizacji powierzonych nam zadań nie przestajemy się uczyć i stale podnosimy kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach.

W swojej pracy stawiamy na nowoczesne programy ułatwiające nam pracę, niwelujące ryzyko pomyłki oraz umożliwiające oszczędność czasu.

Kontakt:
AGbiuro Adam Giedrojć
Ul. Wawrzyńca Gałaja 106
16-400 Suwałki
kontakt@agbiuro.com.pl
tel. 737 167 868
https://agbiuro.com.pl/

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Ewelina Krzysztofik

Dyrektor zarządzający 2Sisters PR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »