reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Arena Advisory
Arena Advisory

Doradzamy klientom we wszystkich obszarach podatkowych i prawnych

Arena Advisory

We get things done

Jesteśmy grupą spółek doradczych, które zapewniają kompleksowe wsparcie w istotnych obszarach działalności naszych klientów z zakresu: doradztwa podatkowego, księgowości, cen transferowych i wycen, doradztwa prawnego i digitalizacji.

Grupę Arena tworzą spółki: Arena Tax – licencjonowana spółka doradztwa podatkowego zapewniająca kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa podatkowego i cen transferowych, Arena Legal – kancelaria prawna świadcząca pełen zakres usług prawnych, obejmujących prawo spółek i prawo handlowe oraz Antareco – biuro księgowe świadczące usługi księgowe, tax compliance, usługi raportowania, doradztwo finansowe, usługi kadrowo-płacowe oraz usługi automatyzacji procesów i digitalizacji.

Doradzamy klientom we wszystkich obszarach podatkowych i prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów jak: polskie podatki bezpośrednie i pośrednie, opodatkowanie międzynarodowe, ceny transferowe, przeglądy podatkowe i due dilligence, ceny transferowe, spory podatkowe, prawo handlowe, fuzje i przejęcia, compliance, strukturyzacja operacji biznesowych, reprezentacja w sporach sądowych przedsiębiorców.

Grupa Arena jest grupą polską, ale o zasięgu międzynarodowym. Wspieramy polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz instytucje, w tym podmioty, których akcje są notowane na giełdach papierów wartościowych. Zarówno na poziomie centrali, jak i globalnie w kilkunastu krajach w Europie oraz poza jej granicami.

Kontakt:

Arena Advisory

ul. Bukowińska 22B

02-703 Warszawa

+ 48 22 102 20 30

office@arenaadvisory.com

http://arenaadvisory.com

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Skuteczne cv

Przygotowujemy do zmiany pracy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama