Kategorie

Biuro rachunkowe EFEKTA

Dołącz do grona ekspertów
Biuro rachunkowe EFEKTA

Pełna księgowość dla małych, średnich i dużych firm

Dlaczego warto nas wybrać?

EFEKTA zrzesza księgowych z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym prowadzeniu księgowości dla firm. Posiadamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Obsługujemy spółki osobowe, kapitałowe (również spółki z o.o.) oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinach finansów i rachunkowości, doradztwa podatkowego i ubezpieczeń, prawa pracy, kadr i płac. Stale rozszerzamy nasze kompetencje, dlatego efektywnie doradzimy Ci w każdym temacie. Jeśli chcesz przekazać rachunki swojej spółki w ręce licencjonowanego księgowego, który rozliczy Cię terminowo i rzetelnie, postaw na nas. Działamy na terenie całej Warszawy: posiadamy biura stacjonarne w Centrum, na Pradze Południe i w Wilanowie, a w pozostałych dzielnicach świadczymy mobilne usługi księgowe. Oznacza to stały kontakt mailowy i telefoniczny z dedykowaną księgową oraz elastyczny terminarz spotkań w miejscu i czasie wybranym przez Klienta – wraz z opcją odbioru dokumentów z Twojej siedziby.

Zakres naszych usług

Jako biuro księgowe z Licencją Ministra Finansów, EFEKTA zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych w każdej formie. Oferujemy podatkową książkę przychodów i rozchodów, księgi handlowe i ryczałt ewidencjonowany oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Zapewniamy możliwość przechowywania ksiąg rachunkowych oraz opcję reprezentowania Klienta w urzędach. Posiadamy ofertę specjalną dla nowych przedsiębiorców: nasz BEZPŁATNY PAKIET NA START to kompleksowe doradztwo w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, obejmujące pomoc w przygotowaniu dokumentów, wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania i rozliczenia z US i ZUS. Na naszej stronie internetowej znajdziesz kompletny cennik naszych usług. Zapraszamy! Biuro Rachunkowe Warszawa

KONTAKT

Biuro Rachunkowe
EFEKTA Sp. z o.o.
Tel.
(22) 403 40 98
Tel. kom. 604 501 507
www.efekta.waw.pl
biuro@efekta.waw.pl

Centrum:
ul. Wilcza 35/41 lok. 7, IIp
00-678 Warszawa, domofon 2007
Tel. kom. 600 256 400

Wilanów:
ul. Branickiego 10 lok. 46
02-972 Warszawa, 3 klatka, Ip

Praga Południe:
ul. Bukowskiego 2a lok. 82
03-982 Warszawa

Z dniem 1 stycznia 2021 roku zaczęło obowiązywać szereg zmian w prawie podatkowym. Najwięcej z nich dotyczy kwestii podatku dochodowego. Wiele nowych zasad wprowadzono jednak także w przepisach regulujących rozliczenia w zakresie podatku VAT.
Na przestrzeni ostatnich miesięcy w prawie podatkowym (VAT, podatki dochodowe) pojawiło się wiele nowości. Prezentujemy przegląd tych najważniejszych, wskazując jednocześnie na planowane zmiany.