reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Flota Auto Biznes
Flota Auto Biznes

FlotaAutoBiznes to motoryzacyjno-biznesowe czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem samochodami w przedsiębiorstwach. Magazyn ukazuje się co dwa miesiące.

Czytelnikami FlotyAutoBiznes są między innymi osoby zajmujące się opieką nad samochodami firmowymi, pracownicy przedsiębiorstw świadczących usługi finansowania pojazdów (firm CFM, leasingowych), specjaliści ds. sprzedaży flotowej u dealerów i importerów aut, prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy i właściciele firm, których profil działalności wymaga posiadania floty pojazdów, dostawcy usług dla flot, czyli dystrybutorzy części zamiennych, GPS-ów, map cyfrowych, systemów IT, właściciele szkół jazdy, pracownicy ubezpieczalni, itp.

Ciekawa zawartość merytoryczna tekstów, pisana przez naszych dziennikarzy i osoby, na co dzień zajmujące się sprawami flotowymi sprawia, że magazyn jest niezbędnym informatorem każdego administratora pojazdów służbowych. FlotaAutoBiznes nie tylko przedstawia aktualną sytuację na rynku produktów, ale także radzi, w jaki sposób mogą jeszcze bardziej usprawnić działanie swojego parku maszyn – na podstawie przykładów z życia wziętych. Wsparcie dla drukowanego wydania jest strona internetowa www.fab.com.pl oraz newsletter – ukazujący się dwa razy w miesiącu.

Czasopismo Flota Auto Biznes organizuje również konferencje, jeszcze bardziej rozszerzające informacje zawarte w magazynie. Średnio uczestniczy w nich ponad 250 osób, zainteresowanych informacjami o możliwościach usprawnienia funkcjonowania parku maszyn. Nierzadko wystawcy właśnie na nasze imprezy planują flotowe premiery swoich produktów. Transportowym uzupełnieniem dla FAB-a jest pismo Truck&Business Polska. 

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Iwona Chudzik

menedżer centralnego działu rozliczeń

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama