reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Castrol
Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Dzięki swoim osiągnięciom i 110-letniej praktyce w oferowaniu produktów najwyższej jakości Castrol jest dzisiaj największym na świecie specjalistą w produkcji środków smarnych, płynów technologicznych i eksploatacyjnych. Dostarcza produkty dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a najbardziej wymagającym kierowcom oferuje wiodący produkt Castrol EDGE z nową technologią FST (Fluid Strength Technology).

Zespół technologiczny Castrol rozwija przyszłe technologie dla pojazdów we współpracy z zespołami badawczo-rozwojowymi producentów samochodów. Celem jest opracowanie technologii środków smarnych dla silników następnej generacji. Co-engineering pozwala na opracowywanie środków smarnych równocześnie z silnikiem lub przekładnią, do której ma służyć. Specjaliści Castrol to eksperci o ogromnej wiedzy na temat olejów silnikowych i środków smarnych.

Od 2010 roku Castrol Polska wraz z BP Polska wchodzą w skład BP Europa SE z siedzibą w Hamburgu, Spółki zarządzającej działaniami wszystkich biznesów BP w Europie Centralnej.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dowson Holdings Limited

Optymalizacja podatkowa, konta i spółki zagraniczne

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama