REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dominika Kłosińska-Pyka

Dołącz do grona ekspertów
Dominika Kłosińska-Pyka

Aplikantka radcowska w OIRP w Łodzi

Współpracownik Ceret Grzywaczewska Lubasz - Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa.

Specjalizacja:
Prawo cywilne
Prawo konsumenckie
Prawo gospodarcze
Prawo ubezpieczeń

W lipcu 2007 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską pod tytułem „Zamówienia publiczne w prawie UE. Sektor użyteczności publicznej” obroniła w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego na ocenę bardzo dobrą.

Swoje zainteresowania z zakresu prawa europejskiego gospodarczego miała możliwość pogłębić uczestnicząc w seminarium, które odbyło się w Haus Rissen Hamburg w Internationales Institut für Politik und Wirtschaft, Temat seminarium: „Globalization and International Trade - Political and Economic Aspects of International Commercial Law”.

Po ukończeniu studiów pracowała w kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie zamówień publicznych oraz w biurze prawnym spółki handlowej. W styczniu 2009 r. rozpoczęła aplikację radcowską w OIRP w Łodzi. Włada językiem angielskim i w zakresie podstawowym językiem francuskim.

Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa cywilnego i handlowego. W wolnym czasie czyta książki, chodzi do kina, teatru, gra w squasha i jeździ na snowboardzie.

Kontakt: dominika.klosinska@firmaprawnicza.pl

Elektroniczna rejestracja pozwala na szybsze i tańsze założenie spółki z o. o. W celu dokonania elektronicznej rejestracji sp. z o.o. przy zastosowaniu wzorca umowy (nie ma tu wymogu zawarcia umowy spółki w formie aktu notarialnego) konieczne jest założenie konta w systemie teleinformatycznym, który dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Sprawiedliwości.

REKLAMA