REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Paulina Filipczak-Zawadzka

Dołącz do grona ekspertów
Paulina Filipczak-Zawadzka

Radca prawny

Współpracownik Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa z siedzibą w Łodzi.

Specjalizacje:
Prawo cywilne
Ochrona danych osobowych
Prawo farmaceutyczne
Compliance

W ramach swojej działalności zawodowej przeprowadza audyty z zakresu ochrony danych osobowych zarówno w podmiotach publicznych, jak i prywatnych. Prowadzi szkolenia i warsztaty związane z tą tematyką, jak również zapraszana jest do prezentowania zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych na konferencjach czy kongresach prawa.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W maju 2007 r. obroniła z wynikiem bardzo dobrym w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego pracę magisterską pod tytułem „Znaki towarowe w Internecie w świetle prawa wspólnotowego”.

W grudniu 2007 r. jej praca magisterska została nagrodzona w konkursie na najlepszą pracę naukową organizowanym przez Urząd Patentowy RP, a także zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską z dziedziny prawa europejskiego „LUMINARZ 2007”, organizowanym przez stowarzyszenie studentów prawa ELSA.

W kwietniu 2007 r. pogłębiała wiedzę z zakresu prawa, a także uczyła się języka francuskiego podczas kursu prawa porównawczego na uniwersytecie w Strasbourgu.

Włada językiem angielskim. W 2006 r. zdała egzamin z prawniczego języka angielskiego TOLES.

Jest radcą prawnym przy OIRP w Łodzi od listopada 2011 r.

Złożyła egzamin radcowski z jednym z najlepszych wyników w okręgu łódzkim.

Kontakt: paulina.filipczak@lubasziwspolnicy.pl

W dniu 1 stycznia 2012r. weszła w życie zmiana ustawy Prawo farmaceutyczne, która wprowadziła zakaz reklamy aptek oraz jej działalności. Nowe przepisy wywołują wiele kontrowersji. Ich interpretacja jest niejednolita, co powoduje, iż ciągle trwa zagorzała dyskusja na temat zakresu zakazu oraz dopuszczalnych form działań podejmowanych przez apteki.

REKLAMA