REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Bush Taxi Off-Road Centre

Dołącz do grona ekspertów
Bush Taxi Off-Road Centre

Firma Bush Taxi to centrum sprzedaży oraz montażu profesjonalnych akcesoriów przeznaczonych do wszystkich pojazdów terenowych.

W ofercie między innymi:
- zawieszenia sportowe (indywidualnie dobierane dla każdego klienta);
- niezależne zawieszenia samochodowe;
- przełożenia reduktora, blokady mechanizmów różnicowych;
- wyciągarki samochodowe, w tym 2-silnikowe;
- liny, taśmy, szekle;
- zderzaki, osłony;
- namioty dachowe;
- oświetlenie;
- kamery GoPro;
- metromierze.

 

 

Bush Taxi Off-Road Centre jest polskim przedstawicielem firm takich jak: TJM Equipped, Profender Premium Suspension, Radflo Suspension, Total Chaos Fabrication.

 

Bush Taxi to nie tylko sama sprzedaż akcesoriów 4x4, ale również i doradztwo techniczne oraz fachowa pomoc podczas rajdów terenowych. Każdy klient może liczyć na wsparcie podczas zawodów, w których bierze udział.

 

 

www.bushtaxi.pl     www.profender4x4.pl    www.tjm-poland.pl   www.radflo-poland.pl

Odpowiedź jest prosta: AT lub MT. Są to dwa najbardziej popularne typy opon terenowych. Sformułowanie "opony terenowe" odnosić się będzie do produktów nadających się do użycia w terenie, a nie takich, które są dedykowane do luksusowych SUVów.
"Kto raz miał okazje używać "syntetyka" nie będzie chciał wracać do stalówki." Taka opinia pośród użytkowników wyciągarek jest jedną z najczęściej spotykanych, ale nie zawsze...Poniżej radzimy, jaką linę do wyciągarki wybrać.

REKLAMA

Snorkel, czyli inaczej ujmując zewnętrzny wlot powietrza do silnika. Jest jednym z ważniejszych elementów dodatkowych każdego pojazdu, którego właściciel ma zamiar spróbować swoich sił w terenie. Uogólniając służy przede wszystkim do ochrony tego co najważniejsze w każdym samochodzie, czyli silnika. Jest najskuteczniejszym jego zabezpieczeniem przed zalaniem wodą, zasypaniem piaskiem i kurzem, który praktycznie zawsze towarzyszy nam w czasie jazdy w terenie.

REKLAMA