REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Dołącz do grona ekspertów
Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Firma HUKE Finanse jest multiagencją, która oferuje pełen zakres produktów ubezpieczeniowych i kredytowych.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach rynku nieruchomości i to zarówno ubezpieczeń poszczególnych lokali mieszkaniowych i domów, jak i całych wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni czy TBS-ów. Współpracujemy z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi m.in. Allianz, PZU, Compensą, UNIQA, Generali.

Negocjujemy z towarzystwami najlepsze warunki ubezpieczenia. Dysponujemy własną porównywarką ubezpieczeniową www.marketubezpieczeniowy.huke.pl, poprzez którą nasi klienci mogą kupować ubezpieczenia online. Poza negocjacjami najlepszej stawki ubezpieczeniowej gwarantujemy pomoc w szybkim i sprawnym załatwieniu wypłaty świadczenia, wyjaśniamy również wszelkie zapisy znajdujące się w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

W naszej ofercie posiadamy również kredyty hipoteczne. Nasi klienci otrzymują od nas wszelką pomoc w prowadzeniu negocjacji najlepszych warunków kredytowych. Dojeżdżamy do klienta, pomagamy w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji, nie zostawiamy klienta z problemami tylko szukamy możliwości ich rozwiązania. Ponieważ jesteśmy firmą niezależną reprezentujemy klienta, a nie bank i w związku z tym zawsze kierujemy się interesem klienta, a nie instytucji, która ten kredyt udziela.

Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta i wiedza zdobyta podczas wieloletniej współpracy z partnerami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Zadowolenie naszych klientów z jakości obsługi jest dla nas najwyższym priorytetem.

Szykując się na wyjazd staramy się aby w naszym bagażu znalazło się wszystko to co może się przydać w miejscu naszego wypoczynku. Tak zaopatrzeni czujemy się bezpiecznie. Często zapominamy o najważniejszej rzeczy – polisie podróżnej pomagającej w trudnych sytuacjach mogących zdarzyć się za granicą. Co powinno być w polisie i ile to kosztuje?
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że o swoje zdrowie dbać warto. Jednak większość z nas miała również okazję korzystać z usług NFZ, które do najprzyjemniejszych nie należą, a to może zniechęcić do dbania o zdrowie. Alternatywą dla NFZ jest ubezpieczenie zdrowotne. Co warto wiedzieć na temat ubezpieczeń zdrowotnych?

REKLAMA

Skorzystanie z oferty kredytu gotówkowego bądź hipotecznego oprócz obciążenia miesięcznego budżetu domowego ratami kredytowymi niesie ze sobą dodatkowe ryzyko braku możliwości spłaty zadłużenia w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Banki posiadają w swojej ofercie ubezpieczenia na życie, które sprzedają razem z kredytem. Czy jednak oferta przygotowana przez bank jest korzystna dla klienta?
Podpisując umowę ubezpieczenia wraz z polisą otrzymujemy ogólne warunki ubezpieczenia zwane w skrócie OWU. Agent lub pośrednik ubezpieczeniowy zobowiązany jest do przekazania klientowi OWU wraz z polisą, ponieważ tylko taki komplet dokumentów zawiera pełną informację na temat zakresu i warunków ubezpieczenia.

REKLAMA

Mając dobre ubezpieczenie nieruchomości właściciel mieszkania lub domu może spać spokojnie wiedząc, że jego majątek jest właściwie zabezpieczony i że w razie różnych nieprzewidzianych zdarzeń może liczyć na wypłatę odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego. Ale co to oznacza „dobre” ubezpieczenie i na co szczególnie zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy ubezpieczenia?

REKLAMA