| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Firma HUKE Finanse jest multiagencją, która oferuje pełen zakres produktów ubezpieczeniowych i kredytowych.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach rynku nieruchomości i to zarówno ubezpieczeń poszczególnych lokali mieszkaniowych i domów, jak i całych wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni czy TBS-ów. Współpracujemy z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi m.in. Allianz, PZU, Compensą, UNIQA, Generali.

Negocjujemy z towarzystwami najlepsze warunki ubezpieczenia. Dysponujemy własną porównywarką ubezpieczeniową www.marketubezpieczeniowy.huke.pl, poprzez którą nasi klienci mogą kupować ubezpieczenia online. Poza negocjacjami najlepszej stawki ubezpieczeniowej gwarantujemy pomoc w szybkim i sprawnym załatwieniu wypłaty świadczenia, wyjaśniamy również wszelkie zapisy znajdujące się w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

W naszej ofercie posiadamy również kredyty hipoteczne. Nasi klienci otrzymują od nas wszelką pomoc w prowadzeniu negocjacji najlepszych warunków kredytowych. Dojeżdżamy do klienta, pomagamy w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji, nie zostawiamy klienta z problemami tylko szukamy możliwości ich rozwiązania. Ponieważ jesteśmy firmą niezależną reprezentujemy klienta, a nie bank i w związku z tym zawsze kierujemy się interesem klienta, a nie instytucji, która ten kredyt udziela.

Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta i wiedza zdobyta podczas wieloletniej współpracy z partnerami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Zadowolenie naszych klientów z jakości obsługi jest dla nas najwyższym priorytetem.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Wyrwa

Doradca podatkowy nr 12653

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »