Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Eco Carport

Producent i dystrybutor wiat z drewna

Eco Carport to firma powstała z miłości do estetyki, drewna i środowiska. Te, zdawałoby się, bardzo odległe zagadnienia, znalazły zastosowanie w postaci naszych produktów. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wyjątkowych wiat z drewna. Co czyni je tak wyjątkowymi?
- oryginalny design
- unikalność
- przyjazność środowisku
- długowieczność

Oprócz zadaszeń z drewna oferujemy również materiały, elementy konstrukcyjne, wypełnienia ścianek jak i akcesoria niezbędne do ukończenia konstrukcji.

W branży drewna gięto-klejonego działamy od ponad 20 lat. Jesteśmy częścią grupy Jagram – firmy o uznanej reputacji na polskim i europejskim rynku. Nasze produkty cechuje wyjątkowa trwałość, bowiem wszystkie z nich wykonane są z wysokiej klasy drewna, dodatkowo wzmacnianego w procesie impregnacji.

Zachęcamy również do kontaktu:
 
- (22) 628 97 72
- 505 055 472

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty na stronie: http://www.ecocarport.pl

Jakie zadaszenie wiaty będzie najlepsze? Co wybrać, blachę, pcv a może folię dachową? Zobacz poradę eksperta.
Wiaty garażowe zyskują na popularności w naszym kraju. Nic dziwnego, bowiem stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych garaży, zarówno jeśli spojrzymy na cenę, jak i kwestie estetyczne. Jednak decydując się na budowę wiaty, często stajemy przed dylematem, czy wypełnić jej ścianki. Postaramy się odpowiedzieć na tą kwestię w naszym artykule.
Budowa wiaty przed garażem jest świetnym rozwiązaniem, kiedy mamy dwa samochody, a do garażu mieści się tylko jeden z nich, drugi natomiast parkowany jest pod tzw. chmurką. Zobacz jakich formalności należy dopełnić, aby móc wybudować wiatę przed garażem murowanym.