reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Andrzej Wójcik
Andrzej Wójcik

Doradca techniczny firmy Altax

Przedsiębiorstwo Altax Sp. z o.o. specjalizuje się w ochronie i dekoracji drewna już od 1988 roku. Oferujemy szeroką gamę preparatów dekoracyjnych, jak i szereg produktów technicznych, zabezpieczających drewno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz korozją mikrobiologiczną, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych. Nasze nowoczesne oraz wysoko zaawansowane technologicznie produkty to wynik wieloletnich badań i doświadczeń naszych specjalistów.

Naszym celem jest poprowadzenie użytkownika przez każdy projekt związany z ochroną i dekoracją drewna- od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego.

Wszystkie preparaty powstały w czołowych polskich placówkach naukowych (Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie), bądź też są wynikiem własnych opracowań. Nasze wyroby posiadają wymagane atesty, aprobaty techniczne oraz pozwolenia na obrót.

W 2009 roku firma Altax stała się częścią amerykańskiej firmy Sherwin-Williams - światowego lidera na rynku farb i lakierów. Dołączyła w ten sposób do szerokiego portfolio marek S-W, do którego należy także brytyjska firma Ronseal. Wyróżnienie przez Sherwin-Williams jest poświadczeniem naszych ciągłych starań o dostarczanie wysokiej jakości, zgodnych z najnowszymi trendami produktów, zaspokajających potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów

Mając na uwadze konieczność integracji Polski z Unią Europejską, firma przystąpiła w 1998 roku do wdrożenia systemu zapewnienia jakości ISO 9002. 17 listopada 1999 roku Przedsiębiorstwo Altax otrzymało certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 9002 w zakresie „produkcja impregnatów do drewna”, a 20 stycznia 2004 roku certyfikat ISO 9001:2000, w tym samym zakresie.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kajetan Kubicz

Adwokat i Senior Associate Kancelarii LTCA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama