Kategorie
WWW.SCANDIHOME.PL

Sklep internetowy ze skandynawskimi dodatkami do wnętrz

Nasz butik internetowy jest miejscem dla ludzi twórczych i z fantazją. Ludzi, dla których dom jest odzwierciedleniem ich osobowości. W scandihome.pl znajdziecie oryginalne, skandynawskie dekoracje – ramki, w których możecie umieścić zdjęcia z najfajniejszych momentów życia, piękną ceramikę z Włoch i Portugalii, która umili kolację z przyjaciółmi, ciekawe meble, które będą „kropką nad i”, naczynia z melaminy Rice, dzięki którym dzieciaki chętnie zjedzą obiad, świeczniki, które stworzą niepowtarzalny nastrój, uchwyty do mebli, które odmienią starą szafkę... Poza tym mamy dla Was wiele inspiracji, ciekawych rozwiązań i pomysłów, które znajdziecie na naszym blogu https://www.scandihome.pl/news

 

Turkus jest wyjątkowym kolorem – pełnym energii i charakteru. Wspaniale się komponuje z odcienami bieli, czernią i naturalnym drewnem. W kole barw znajduje się pomiędzy niebieskim a zielonym. Kontrastuje z kolorem koralowym. Turkusowe dodatki wspaniale pasują to wnętrz w różnych stylach.
Kiedy mamy już dość nudy i chcemy rozweselić naszą kuchnię musimy pamiętać o kilku rzeczach. W prosty i skuteczny sposób dokonamy efektownych zmian za pomocą kolorów. Ekspert dom.wieszjak.pl przedstawia instrukcję w 8 punktach jak wprowadzić do kuchni kolor i pozbyć się nudy.