reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Profika Broker
Profika Broker

Broker ubezpieczeniowy


O firmie


Profika Broker to broker ubezpieczeniowy, który w swojej działalności stawia przede wszystkim na rzetelność, przejrzystość i uczciwość. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom dostępu do pełnej oferty rynkowej ubezpieczeń.


Głęboko wierzymy, że zadaniem brokera jest jak najlepsze reprezentowanie interesów swojego Klienta i wyrównywanie dysproporcji informacyjnej pomiędzy Ubezpieczycielami a Klientami. Na rynku ubezpieczeń wiedza i doświadczenie brokera często decyduje o tym czy Klient otrzyma ochronę ubezpieczeniową jakiej oczekuje, a w przypadku szkody czy otrzyma on odszkodowanie. Naszym wyróżnikiem jest także gra fair, nie tylko wobec wszystkich naszych partnerów i przejrzyste zasady organizowanych konkursów ofert. Nasi Klienci w pełni korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia oraz sprawdzonej metodologii wyboru optymalnej oferty ubezpieczenia, dzięki czemu otrzymują oczekiwany zakres ochrony ubezpieczeniową za rozsądną cenę.


Jeżeli odpowiada Ci nasza filozofia działania, zapraszamy do kontaktu i spotkania.


Biuro w Warszawie

ul. Marcina Kasprzaka 24 lok. 30

01-211 Warszawa

Tel. 22 571 26 84 - 85


Więcej o nas:

www.profika-broker.pl

https://www.facebook.com/profikabroker

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama