Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Profika Broker

Broker ubezpieczeniowy


O firmie


Profika Broker to broker ubezpieczeniowy, który w swojej działalności stawia przede wszystkim na rzetelność, przejrzystość i uczciwość. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom dostępu do pełnej oferty rynkowej ubezpieczeń.


Głęboko wierzymy, że zadaniem brokera jest jak najlepsze reprezentowanie interesów swojego Klienta i wyrównywanie dysproporcji informacyjnej pomiędzy Ubezpieczycielami a Klientami. Na rynku ubezpieczeń wiedza i doświadczenie brokera często decyduje o tym czy Klient otrzyma ochronę ubezpieczeniową jakiej oczekuje, a w przypadku szkody czy otrzyma on odszkodowanie. Naszym wyróżnikiem jest także gra fair, nie tylko wobec wszystkich naszych partnerów i przejrzyste zasady organizowanych konkursów ofert. Nasi Klienci w pełni korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia oraz sprawdzonej metodologii wyboru optymalnej oferty ubezpieczenia, dzięki czemu otrzymują oczekiwany zakres ochrony ubezpieczeniową za rozsądną cenę.


Jeżeli odpowiada Ci nasza filozofia działania, zapraszamy do kontaktu i spotkania.


Biuro w Warszawie

ul. Marcina Kasprzaka 24 lok. 30

01-211 Warszawa

Tel. 22 571 26 84 - 85


Więcej o nas:

www.profika-broker.pl

https://www.facebook.com/profikabroker

 

Ubezpieczając należności handlowe uzyskujemy ochronę przed niewypłacalnością naszych kontrahentów, którym sprzedajemy towary lub usługi. Gdy kontrahent nie zapłaci w terminie przysługującej nam należności, do akcji wkracza ubezpieczyciel. Na czym w praktyce polega ubezpieczenie należności handlowych?