REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

IESE Business School

Dołącz do grona ekspertów
IESE Business School

Informacje o IESE

IESE Business School to globalna instytucja biznesowa dla menedżerów. Ma siedziby w Barcelonie, Nowym Jorku, Monachium, Sao Paulo i Madrycie. Jest jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie pod względem poziomu programów MBA, Executive MBA, Global Executive MBA i Advanced Management Program. W ubiegłorocznym rankingu studiów MBA przygotowanym przez „The Economist” IESE zajęła pierwsze miejsce w Europie i piąte na świecie. W rankingu „Financial Times” została sklasyfikowana na drugim miejscu na świecie w dziedzinie szkoleń dla biznesu.


Więcej informacji: http://www.iese.edu/en/executive-education

IESE Business School zachęcaja do próby stworzenia wizualizacji sieci Twoich osobistych i firmowych kontaktów – social graph.
Wielu pracowników z niechęcią myśli o rozmowie ze swoim menedżerem. Tymczasem unikanie takich spotkań przez personel niższego szczebla może mieć poważne konsekwencje dla pracodawcy. Firma nie ma bowiem szans wykorzystać istotnych informacji i wiedzy, a także kreatywnych i innowacyjnych pomysłów i rozwiązań swoich pracowników, jeśli zwyczajnie nie wie o ich istnieniu.

REKLAMA

W firmach międzynarodowych stereotypy nierzadko utrudniają nawiązywanie i utrzymywanie relacji między członkami wielokulturowych zespołów. Celem badania przeprowadzonego przez Carlosa Rodríguez-Lluesmy z IESE Business School oraz Paula M. Leonardiego z Uniwersytetu Northwestern było ustalenie, co skłania nas do wyrabiania sobie opinii o współpracownikach na podstawie ich przynależności kulturowej.

REKLAMA