Kategorie

Duże Odszkodowania

Dołącz do grona ekspertów
Duże Odszkodowania

Kancelaria odszkodowawcza

Duże Odszkodowania

Kancelaria Odszkodowawcza – Duże Odszkodowania jest od 7 lat liderem na rynku odszkodowań w Warszawie oraz jedną z wiodących kancelarii odszkodowawczych na terenie kraju. Kancelaria zajmuje się skutecznym uzyskiwaniem odszkodowania m.in.: po wypadku (drogowym, przy pracy, w rolnictwie, w szkole), za błąd lekarski, za służebność przesyłu, za znęcanie oraz wywłaszczenie.

www.duzeodszkodowania.com

Autorzy publikacji:

Krzysztof Kononowicz

k.kononowicz@duzeodszkodowania.com

Wiele osób obawia się, że będąc zatrudnionym na umowie zlecenie, będzie na straconej pozycji. Dotyczy to m.in. sytuacji wypadku przy wykonywaniu zleconych czynności. W praktyce sytuacja zleceniobiorcy wygląda dużo lepiej niż się powszechnie przyjmuje. Na co można liczyć w razie wypadku przy pracy, pracując na umowie zlecenie?
Oprócz wypadków przy pracy wyróżniamy wypadki w drodze do pracy i z pracy. Jakie świadczenia przysługują pracownikowi z tytułu takiego nagłego zdarzenia? Czy może liczyć na jednorazowe odszkodowanie z ZUS?
Pracownik, który uległ wypadkowi przy pracy lub świadek takiego wypadku powinien niezwłocznie powiadomić o zdarzeniu bezpośredniego przełożonego osoby poszkodowanej. Jak dokładnie wygląda w takiej sytuacji procedura dochodzenia odszkodowania i kiedy przyznawane odszkodowania są najwyższe?