reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > europa.jobs - praca za granicą

europa.jobs - praca za granicą

europa.jobs - praca za granicą

Ekspert w dziedzinie poszukiwania pracy i zatrudnienia za granicą

europa.jobs to innowacyjna platforma dla osób zainteresowanych tematyką pracy w Polsce oraz za granicą – zarówno pracodawców, jak i pracowników. Portal tworzony jest przez grono specjalistów od lat działających w branży rekrutacyjnej w Unii Europejskiej, wyznacza nowe standardy na unijnym rynku pracy oraz wdraża skuteczne metody w międzynarodowej rekrutacji.

Działamy od 2014 roku i naszym celem jest pomaganie w wyborze bezpiecznej pracy za granicą, dzięki możliwości sprawdzenia przyszłego pracodawcy oraz publikowaniu ofert tylko od zweryfikowanych firm.

Przekazujemy pełną wiedzę na temat warunków pracy w danym kraju w postaci prostych i czytelnych przewodników. Sekcja porad związanych z pracą w Europie liczy już ponad 700 artykułów. Podejmujemy w nich tematy związane z formalnościami dot. wyjazdu, prawem podatkowym, organizacją opieki medycznej, weryfikacją pracodawców. Jest to kompleksowa dawka wiedzy na temat życia i pracy za granicą - w Niemczech, Holandii, Skandynawii, Belgii, Francji i wielu innych krajach.

Proponujemy także usługi, które ułatwiają wyjazd i przebywanie za granicą. Dostarczamy naszym użytkownikom coś więcej niż oferty pracy - europa.jobs to kompleksowa usługa.

Portal wyróżnia się podejściem do sposobu poszukiwania pracy, opierającym się na przekonaniu, że wybór ogłoszenia, to jedynie początek drogi do celu. Opracowaliśmy szereg funkcji odpowiadających na potrzeby społeczności osób wyjeżdżających do pracy, takich jak:

- możliwość przeglądania ogłoszeń za pomocą filtrów po niestandardowych kryteriach (jak praca bez znajomości języka, bez doświadczenia, bez wymaganego CV)

- prezentacja podstawowych elementów ogłoszenia w postaci czytelnych ikon dotyczących wymagań pracodawcy (CV, prawo jazdy, doświadczenie, język obcy) i oferowanych przez niego benefitów (transport/zakwaterowanie/wyżywienie)

Oprócz rozwiniętych sekcji skierowanych dla kandydatów, serwis oferuje nowoczesne usługi dla pracodawców, umożliwiające szybkie i skuteczne znalezienie pracowników.

Szukasz pracy za granicą? Szukasz pracowników? Zapraszamy na europa.jobs

Kontakt dla czytelników:

europa.jobs

https://pl.europa.jobs/oferty-pracy

ul. Nenckiego 136A, 52-223 Wrocław

tel. +48 666 316 126

marketing@europa.jobs

mstachowska@europa.jobs

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anita Pardej

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama