reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > pracujwunii.pl
pracujwunii.pl

Ekspert w dziedzinie poszukiwania pracy i zatrudnienia za granicą

PRACUJ W UNII to europejska, internetowa giełda pracy dla pracowników mobilnych i sezonowych oraz jeden z nielicznych w Polsce serwisów, które daje osobom poszukującym pracy za granicą pełen wachlarz informacji oraz wsparcia w podjęciu decyzji o wyjeździe.

Działa od 2014 roku i jego celem jest pomaganie w wyborze bezpiecznej pracy za granicą, dzięki możliwości sprawdzenia przyszłego pracodawcy oraz publikowaniu ofert tylko od zweryfikowanych firm. Przekazuje pełną wiedzę na temat warunków pracy w danym kraju w postaci prostych i czytelnych przewodników. Posiada rozwiniętą sekcję porad związanych z pracą w Unii Europejskiej liczącą ponad 120 artykułów, a także proponuje usługi, które ułatwiają wyjazd i przebywanie za granicą.

Portal wyróżnia się niespotykanym wcześniej podejściem do sposobu poszukiwania pracy, opierającym się na przekonaniu, że wybór ogłoszenia, to jedynie początek drogi do celu. Opracował szereg funkcji odpowiadających na potrzeby społeczności osób wyjeżdżających do pracy, takich jak:

możliwość przeglądania ogłoszeń za pomocą filtrów po niestandardowych kryteriach (jak praca bez znajomości języka, bez doświadczenia, bez wymaganego CV)

prezentacja podstawowych elementów ogłoszenia w postaci czytelnych ikon dotyczących wymagań pracodawcy (CV, prawo jazdy, doświadczenie, język obcy) i oferowanych przez niego benefitów (transport/zakwaterowanie/wyżywienie)

porównywarka zarobków - sprawdzenie oferowanego wynagrodzenia już z poziomu listy ofert

Oprócz rozwiniętych sekcji skierowanych dla kandydatów, serwis oferuje nowoczesne usługi dla pracodawców, umożliwiające szybkie i skuteczne znalezienie pracowników, takie jak:

bezpłatne publikowanie bezterminowych ogłoszeń

szeroki wybór narzędzi promocji ogłoszenia

gwarancja aplikacji – ustalenie poziomu spływu CV, który pracodawca chce otrzymać z ogłoszenia

dostarczanie sprofilowanych kandydatów pod ogłoszenie już w momencie jego publikacji (w przypadku pilnych rekrutacji)

Miesięcznie serwis odwiedza ponad 200 tys. unikalnych użytkowników. Pracodawcy zamieszczają w ciągu miesiąca ponad 2 000 ogłoszeń, które w tym okresie generują 24 tys. aplikacji.

PRACUJ W UNII – EUROPA SP. Z O.O.
ul. Nenckiego 136A, 52-223 Wrocław,
tel.: +48 71 33 49 322
info@pracujwunii.pl
https://www.facebook.com/pracujwunii/

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Moduł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Poczyński

radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama