reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Prawna Konieczny Grzybowski Polak sp. k.

Kancelaria Prawna Konieczny Grzybowski Polak sp. k.

Kancelaria Prawna Konieczny Grzybowski Polak sp. k.

Kancelaria

Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna sp. k. (http://kancelaria-kgp.pl) specjalizuje się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego na terenie całej Polski. Na kilkunastoosobowy zespół Kancelarii składają się radcowie prawni oraz prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu porad prawnych, przeprowadzaniu kompleksowych transakcji, jak również w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.

Misją Kancelarii jest dostarczanie klientom praktycznych i bezpiecznych rozwiązań, pomimo skomplikowanego otoczenia prawnego i podatkowego w Polsce.

Kancelaria prowadzi autorski blog dedykowany zagadnieniom z ciekawej dziedziny Prawa Marketingu (www.prawomarketingu.pl). Kancelaria prowadzi również portal dedykowany obsłudze samorządu terytorialnego (www.samorząd-kgp.pl).

kontakt: biuro@kancelaria-kgp.pl tel. +48 61 842 00 29 albo +48 530 266 680

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych

OPZZ jest reprezentatywną organizacją pracowniczą w rozumieniu ustawy o Radzie Dialogu Społecznego, konsekwentnie dążącą do realizacji w Polsce fundamentalnych zasad: wolności, równości, solidaryzmu społecznego, demokracji, tolerancji, sprawiedliwości społecznej, a także – pozbawionego jakichkolwiek wykluczeń – prawa do godnego życia, godnej pracy i płacy oraz godnej emerytury.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama