| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > UNIT4 POLSKA sp. z o.o.

UNIT4 POLSKA sp. z o.o.

UNIT4 POLSKA sp. z o.o.

ekspert z zakresu HRM

Unit4 Polska, właściciel marki TETA, działa od 27 lat na polskim rynku producentów oprogramowania dla biznesu. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz TETA ERP zorientowany na ludzi system klasy ERP, automatyzujący bieżącą pracę, na rzecz działań strategicznych. Obecnie z rozwiązań Unit4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości w Polsce i na Węgrzech m.in. Getin Noble Bank, Parker Hannifin, Grene, Aviva, Danone, ATM Grupa, EuroLOT, Rossmann, City Bank Handlowy, Teva Pharmaceutical Polska, LG Electronics Polska, Bakoma, Hotele Gołębiewski, Mostostal Warszawa i inne.

O ekspertach:

Dr Wojciech Romanowicz, Dyrektor Działu Opieki Eksploatacyjnej w firmie Unit4 Polska.

Równolegle z karierą zawodową kontynuował pracę naukową na Uniwersytecie Ekonomicznym, gdzie w 2004 r. obronił pracę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych.

Krzysztof Sołowski,Starszy Konsultant HR w Unit4 Polska

Od ponad 10 lat zaangażowany w obszar HR. Specjalizuje się w zagadnieniach analizy, modelowania i wdrażania procesów tzw. strategicznego HR. Obecnie zajmuje stanowisko Starszego Konsultanta HR w firmie Unit4 Polska

Doświadczenie zdobywał wdrażając rozwiązania „miękkiego HR” w dużych organizacjach. Jednocześnie jest też analitykiem procesów związanych z zarządzaniem rozwojem pracownika w dziedzinach: oceny pracowniczej, zarządzania przez cele, rekrutacji, zarządzania szkoleniami, planowania sukcesji, zarządzania talentami.

Unit4 Polska sp. z o.o.

ul. Strzegomska 140a

54-429 Wrocław

Tel:+48 71 323 40 00
Email:pl.kontakt@unit4.com

www.unit4.pl

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Jerzy Różyk

ekspert ds. oceny ryzyka w transporcie, prawa przewozowego i ubezpieczeń transportowych CDS Kancelaria Brokerska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »