reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Wierzbowski Eversheds

Kancelaria Wierzbowski Eversheds

Kancelaria Wierzbowski Eversheds

Usługi prawne dla biznesu

Kancelaria Wierzbowski Eversheds istnieje od 1998 roku, a od 2005 roku jest członkiem Eversheds - jednej z wiodących sieci firm prawniczych na świecie. Dzięki obecności w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie Eversheds wspiera klientów wszędzie tam, gdzie tego potrzebują, łącząc doświadczenie globalnej sieci ze znajomością lokalnych rynków.

Wierzbowski Eversheds stawia do dyspozycji klientów zespół 50 doświadczonych prawników, którzy oferują kompleksowe doradztwo w zakresie prawa gospodarczego. Wśród głównych specjalizacji znajdują się: e-biznes, łączenie i nabywanie spółek, postępowania sądowe i arbitrażowe, prawo bankowe, prawo konkurencji, prawo nieruchomości, prawo spółek, prawo telekomunikacyjne, prawo własności intelektualnej, prawo pracy, prawo nowoczesnych technologii, life sciences, ochrona danych osobowych, zamówienia publiczne i prawo podatkowe. Prestiżowe polskie i międzynarodowe rankingi corocznie wyróżniają kancelarię w wielu dziedzinach prawa.

Prawnicy Wierzbowski Eversheds to doradcy, którzy rozumieją biznes i wspierają w codziennym jego prowadzeniu: od planowania strategii i ekspansji poprzez realizację działań operacyjnych i ochronę wszystkich aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

www.eversheds.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Nowodworski Estates

Biuro Nieruchomości

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama