reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Katarzyna Witkowska
Katarzyna Witkowska

Prawnik

Współpracuje z Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych.

W swojej pracy zawodowej koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach, związanych zochroną danych osobowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu audytów oraz szkoleń wtym zakresie, a także w opracowywaniu dokumentacji ochrony danych osobowych.

Na co dzień zajmuje się również bieżącą obsługą przedsiębiorców, co pozwala jej zgłębiać wiedzę, dotyczącą szerokiego wachlarza problemów, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym także działalności prowadzonej w Internecie.

Prelegentka na konferencjach związanych z ochroną danych osobowych, prawem nowych technologii oraz prawem międzynarodowym publicznym.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Kontynuuje naukę na tym samym wydziale w ramach studiów doktoranckich, badając zagadnienia związane zrozwojem nowych technologii i ich wpływem na ochronę prywatności.

Stypendystka programu Erasmus w Tours, we Francji. Ukończyła Podyplomowe Studium „Szkoła Prawa Francuskiego”.

Absolwentka Podyplomowego Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanego przez Wydział Prawa iAdministracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Brała udział wopracowywaniu programu tego Studium na rok akademicki 2013/2014, w którym poprowadzi również zajęcia jako wykładowca.

Stażystka w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Współpracowała z Fundacją PANOPTYKON. Nadal współpracuje z Organizacją Privacy International.

Biegle włada językiem angielskim i francuskim. Porozumiewa się również w językach hiszpańskim i włoskim.


Redaktor naczelny i autorka publikacji na Portalu ODO (lista wpisów) oraz autorka publikacji na Portalu Prawa IT (lista wpisów).

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

e-agropodatki.pl

Pierwszy w Polsce podatkowy serwis informacyjny dla rolników indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama