reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Marek Jurkiewicz
Marek Jurkiewicz

General Manager infoPraca (Grupo Intercom).

W skrócie:

Menedżer i trener z 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu małymi i średnimi firmami ozasięgu międzynarodowym. Promuje podejście do działania w oparciu o wartości. Kluczem do podejmowanych przez niego działań w zakresie biznesu i jego otoczenia są dwa słowa: szacunek i etyka.


Włada angielskim i hiszpańskim. W wolnych chwilach maratończyk, żeglarz, podróżnik.


Główne obszary zainteresowań i specjalizacji:

Rozwój biznesu, sprzedaż, restrukturyzacja strategiczna, optymalizacja procesów, wzrost efektywności oraz poprawa zyskowności.


Wybrane doświadczenie zawodowe:

2006-2013 Start People

2011-2013 Dyrektor Zarządzający. Odpowiedzialny za całość operacji w Polsce. Firma nie tylko tworzyła nowe miejsca pracy, ale także współpracowała z wieloma jednostkami samorządowymi – urzędy pracy, uczelnie wyższe, szkoły średnie.

2006-2011 Dyrektor Handlowy. Odpowiedzialny za budowanie i realizację strategii sprzedażowej spółki. Zarządzał zespołem handlowym idziałaniami operacyjnymi w 30 oddziałach w kraju.

2004-2006 Kalkstein Sp. z o.o.

Dyrektor handlowy i członek zarządu czołowej firmy szkoleniowej.

1997-2004 Maestro Meetings & Incentives Sp. z o.o.

Założyciel i zarządzający jedną z pierwszych firm zajmujących się turystyką biznesową.


Aktywności:

Ekspert Komisji Europejskiej ds. przestrzegania praw człowieka wsektorze zatrudnienia. Współpracował ze strefami ekonomicznymi przy pozyskiwaniu inwestorów. Brał udział wspotkaniach Komisji Trójstronnej dotyczącej partnerstwa publiczno-prywatnego pomiędzy biznesem a urzędami pracy. Wpływał na kreowanie rozwiązań prawnych dotyczących rynku pracy dzięki członkostwu w Polskim Forum HR.

Jeden z inicjatorów konferencji: „Wolontariat drogą do odpowiedzialnego przywództwa”, zaangażowany jako wolontariusz w projekty dotyczące osób niepełnosprawnych, „Wielka Gala Integracji”; „Dzień dziecka w Teatrze Kamienica”, „Prezesi Wolontariusze 2011". Wspierał akcję „Mikołaj", wspólnie z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Moduł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Santana Nowak

Specjalistka w zakresie prawa cywilnego, posiadająca bogate doświadczenie zawodowe w wielu dziedzinach prawa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama