reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Prawna ASiW

Kancelaria Prawna ASiW

Kancelaria Prawna ASiW

Obsługa prawna i wsparcie przedsiębiorców

Kancelaria Prawna ASiW z siedzibą w Katowicach świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa spółek handlowych, fuzji i przejęć, postępowania upadłościowego i likwidacyjnego, kontraktów handlowych, prawa pracy w tym zbiorowego prawa pracy, prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego.


Świadcząc usługi doradztwa prawnego negujemy utarte zasady i rozwiązania szukając tych nowatorskich, nieszablonowych. To, co dla innych stanowi nieprzekraczalną przeszkodę, dla nas jest wyzwaniem. Kierujemy się przy tym zasadą, że klient jest naszym Partnerem.


Skupiając się na obsłudze klientów biznesowych, nie zapominamy również o klientach indywidualnych , których potrzeby są dla nas równie ważne, i którym pomoc prawną zapewniają prawnicy Kancelarii specjalizujący się w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych oraz z zakresu odszkodowań.


Prawnicy Kancelarii prowadzą branżowego bloga dedykowanego przedsiębiorcom przedsiebiorca24.pl, gdzie dzielą się swoim doświadczeniem omawiając problematykę związaną z szeroko rozumianym obrotem gospodarczym.


Kancelaria Prawna ASiW

ul. Wojewódzka 27, 40-026 Katowice

tel. +48 32 749 80 50, fax +48 32 749 41 14

kontakt@asiw.pl


www.asiw.pl


www.przedsiebiorca24.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria JKP Adwokaci we Wrocławiu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama