REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Najda Consulting

Realizacja projektów inwestycyjnych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Firma Najda Consulting działa od 2004 roku na rynku usług konsultingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej kadrze specjalistów ma na swoim koncie szereg pomyślnie zrealizowanych projektów oraz pozyskanych dotacji z Unii Europejskiej. Zrealizowanie tak wielu medialnych i ważnych dla społeczności projektów przez firmę pozwoliło przyczynić się do rozwoju bardzo wielu samorządów gminnych oraz przedsiębiorstw.


Od początku swojej działalności Najda Consulting wyspecjalizowała się w przygotowaniu i zarządzaniu inwestycjami infrastrukturalnymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz realizacji projektów inwestycyjnych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.


Oferta firmy obejmuje:

  1. Doradztwo w zakresie projektów unijnych
  2. Finansowanie inwestycji
  3. Obsługa inwestorów
  4. Realizacja projektów szkoleniowych
  5. Zarządzanie projektami


Realizacja tak wielu kluczowych projektów pozwoliła firmie na zdobycie pozycji lidera w branży konsultingowej. A powierzenie tak wielu prestiżowych projektów do realizacji świadczy o ogromnym zaufaniu jakim firma została obdarzona .


Jesteśmy pomysłodawcą takich projektów jak:


- portal informacyjny o nowych dotacjach unijnych na lata 2014-2020 – www.nowedotacjeunijne.eu

- portal szkoleniowy www.4x4binzes.pl

- akcja społecznościowa Nie Łykaj Jak Pelikan, która ma na celu ochronę interesów kredytobiorców – www.nielykajjakpelikan.pl


Dlaczego warto nas wybrać? Dlatego, że cechuje nas skuteczność, doświadczenie w wielu dziedzinach gospodarki, indywidualne podejście do klienta oraz doświadczony zespół specjalistów. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę internetową www.najdaconsulting.pl

Unia Europejska inwestuje w polskie zabytki, czego przykładem są udane inwestycje na północy Polski.– Kto może dostać dofinansowanie i o jakich kwotach mowa?
Priorytetowym projektem na lata 2014 – 2020 jest rozwój inwestycji infrastruktury drogowej na szczeblu regionalnym jak i krajowym. Na jakie obszary zostaną przeznaczone dotacje unijne? Kto może być beneficjentem?

REKLAMA

Unijna inicjatywa JESSICA to wspólne wsparcie na rzecz inwestycji w obszarach miejskich. Oferuje ona odnawialne instrumenty finansowe jak gwarancje czy pożyczki. Jakie korzyści wynikają z wdrażania tej inicjatywy? Kto może z niej skorzystać?
Inicjatywa JEREMIE nie jest zwykłą formą dotacji z Unii Europejskiej. To wsparcie unijne, którego inicjatorem jest Komisja Europejska, a które przeznaczone jest dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Kto może skorzystać z dofinansowania?

REKLAMA